Informacje prasowe:

„Mamy przyjemność ogłosić 15 uczestniczek konkursu PRO FIGHT Ring Girls. Wybór nie był łatwy. Wszystkie bowiem dziewczyny, które wysłały do Nas zgłoszenia zasługują zarówno na nagrodę główną jak i szansę zostania oficjalną PRO FIGHT Ring Girl.

Spośród prawie 90 dziewczyn, które w sposób prawidłowy i w terminie wysłały zgłoszenia wybraliśmy Naszym zdaniem najlepsze kandydatki. Braliśmy pod uwagę nie tylko wygląd dziewczyn ale również ich zainteresowania. Wybraliśmy osoby, które Nas zaciekawiły i które w Naszej ocenie są w stanie zyskać sympatię przede wszystkim fanów MMA, ale i nie tylko.

Mamy nadzieję, że wybrane przez Nas kandydatki spełnią Wasze oczekiwania. A oto lista dziewczyn, które zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu PRO FIGHT Ring Girls: Milena Michałowska, Karolina Bonisławska, Anna Klasa, Agnieszka Słowek, Anita Sikorska, Marianna Bronska, Roxana Cisek, Aleksandra Kalita, Anita Kamelska, Anna Weber, Sylwia Pogorzelska, Monika Kozak, Katarzyna Bogisz, Kamila Wieder oraz Iwona Pietras.

Chcielibyśmy także przypomnieć, że już od jutra rozpoczyna się głosowanie na MISS PRO FIGHT. To Wy decydujecie która z uczestniczek zostanie MISS PRO FIGHT. Oddane głosy będą miały także znaczenie na to, które dziewczyny ostatecznie zostaną zaproszone na casting we Wrocławiu (24 maja) na, którym to zostaną wyłonione dwie oficjalne PRO FIGHT Ring Girls.

Głosować będzie można za pomocą specjalnej aplikacji  na Naszym facebooku. (www.facebook.com/profightmma). Już jutro rozpoczyna się głosowanie!

W trakcie całego konkursu będziemy również przybliżać profile uczestniczek. Więc spodziewajcie się wywiadów, ciekawostek i innych informacji na temat dziewczyn.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.