Norman Parke na KSW 49 zdobył kolejne, cenne zwycięstwo w klatce polskiej organizacji, kiedy to pokonał weterana MMA, Artura Sowińskiego. Pojedynek odbył się w limicie do 73 kilogramów, lecz Parke nie pozostawia wątpliwości – chce on, aby jego następna walka była o pas mistrzowski kategorii lekkiej KSW, który ostatnio dzierżył jego były rywal Mateusz Gamrot.

Teraz czeka na mnie już tylko jedna rzecz – walka o pas mistrzowski! Mała ci*ka Mateusz Gamrot nie chce walczyć więc oddał pas i pozwoli mierzyć się o największe trofea ludziom, którzy chcą się bić – powinni zabrać mu tytuł. 5 rund mojej presji… On nie jest na to gotowy. Nieważne z kim się zmierzę – jestem chętny na pojedynek w Londynie z kimkolwiek kto zrobi wagę! Będę pracował z dietetykiem, aby zrobić limit kategorii lekkiej. Z kim chcielibyście zobaczyć moje starcie?

View this post on Instagram

Only one thing next and it’s a title shot! Little pussie @mateusz_gamrot don’t want any of this just yet so drop the belt and let the guys who Actually want to fight, interim title fight should be made or strip him off it.. 5 round of this smoke is something he ain’t ready for, who is next in line should battle for it, il be ready for London against whoever at the weight limit! I will work with a nutritionist over this time to make weight. Would you like to see me fight for the title in london????⛈ big fights make big talk!! @martinlewandowski @kawul_ksw @kawul_ksw ?‍♂️ Tylko jedna rzecz i to tytułowy strzał! Mała pussie @mateusz_gamrot nie chce tego jeszcze, więc rzuć pas i pozwól chłopcom, którzy chcą walczyć, tymczasową walkę o tytuł lub pozbądź się go. 5 rund tego dymu to coś, co on gotowy do walki, kto będzie następny w kolejce, walcz o to, bądź gotów na Londyn przeciwko temu, kto ma limit wagi! W tym czasie będę współpracować z dietetykiem, aby przybrać na wadze. Czy chciałbyś zobaczyć, jak walczę o tytuł w Londynie? Ights Wielkie walki sprawiają, że rozmowa jest wielka! @martinlewandowski @kawul_ksw @kawul_ksw ‍♂️

A post shared by Norman Parke (@storminnorman6116) on

Parke w swojej karierze w KSW mierzył się z m.in. wcześniej wspomnianym Gamrotem oraz jego przyjacielem, Borysem Mańkowskim. Stormin to weteran UFC, który w klatce MMA walczył ponad 30 razy.

3 KOMENTARZE

  1. Norman to jest prawdziwy fighter a nie jakieś kalkulujące pizdy..ale Parnasa Alladyna nie ogarnie.

  2. A ciekawe, czy Norman wie, że nie ma pasów w kategorii 74 kg? No chyba że chce wyjaśnić Roberta (już to widzę).Na miejscu Kawuli próbowałbym przebłagać Mansura rekordową kwotą milion jeden (złotych, może by nie doczytał, jakby dali wszystkie zera na umowie) i zrobił między nimi walkę o tan pas. A na wypadek jakby Normano nie zrobił wagi, mieć pod ręką Ziółkowskiego, żeby go zastąpił. Tylko żadnej kasy z góry, bo słyszałem, że przy Normanie kasa lubi znikać.[spoiler]Na co nie ma szans, bo za duże ryzyko i szkoda kasy na takie noł-nejmny, jak tu mamy Kapoki, Fordy i inne wynalazki, które ludzie chcą oglądać.[/spoiler]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.