Po ostatnim zwycięstwie na KSW 43 we Wrocławiu Norman Parke ponownie uaktywnił się w mediach społecznościowych. „Stormin” na swoim profilu na Instagramie wskazuje kolejnego zawodnika KSW, z którym chciałby się w najbliższym czasie spotkać w klatce, pytając również swoich fanów, jak oni oceniają takie zestawienie. Na jego celowniku znalazł się teraz Grzegorz Szulakowski. 

Szulakowski (MMA 9-2) to niedawny rywal Mateusza Gamrota, z którym zmierzył się w walce o mistrzowski pas w marcu na gali w Łodzi. „Gamer” poddał reprezentanta Berkut Arrachion Olsztyn w czwartej rundzie, przerywając jego serię aż 8 zwycięstw z rzędu.

Parke (MMA 24-6-1 1 NC) w ostatni weekend zanotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji MMA w Polsce. Na KSW 43 po jednogłośnej decyzji sędziów wygrał z Łukaszem Chlewickim. Wcześniej dwukrotnie mierzył się z Gamrotem. Ich pierwsza walka zakończyła się jednogłośną decyzją sędziów na korzyść Polaka, druga natomiast zakończyła się jako nierozstrzygnięta po nieumyślnych faulach mistrza wagi lekkiej. Starcie w Dublinie nie miało charakteru mistrzowskiego, bo Norman nie osiągnął wymaganego limitu wagowego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.