Norman Parke nie byłby sobą, gdyby nie skomentował oficjalnego ogłoszenia swojej kolejnej walki.

Niepokorny Irlandczyk już niedługo powróci do klatki. Na gali KSW 49 skrzyżuje rękawice z Arturem Sowińskim w umownym limicie wagowym 74 kilogramów. Pogromca Borysa Mańkowskiego przekazał za pomocą Twittera krótką wiadomość do najbliższego rywala:

Dobranoc Sowiński. Jestem dla Ciebie zbyt mocny w każdej płaszczyźnie.

Jeszcze zanim pojawiła się ta wiadomość, „Kornik” na swoim profilu na Facebooku napisał:

Gdybym słuchał opinii „nie uda ci się”, „nie masz szans”, „daj sobie spokój”, moje ręce nigdy nie zostałyby uniesione w geście zwycięstwa! Wierzcie w siebie!

Gdybym słuchał opinii "nie uda ci się", "nie masz szans", "daj sobie spokój", moje ręce nigdy nie zostałyby uniesione w geście zwycięstwa! Wierzcie w siebie! ✊Miłego dnia! 😉

Publiée par Artur "KORNIK" Sowiński sur Lundi 22 avril 2019

Gala KSW 49 odbędzie się 18 maja w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Walką wieczoru będzie rewanżowy pojedynek Michała Materli ze Scottem Askhamem o pas mistrzowski wagi średniej.

14 KOMENTARZE

  1. Ale dojebali obaj panowie, teraz już się jaram ta walka. Kuba Chycki pomoże Arturowi, tak jak Szymańskiemu w walce z Talarkiem 😉

  2. W Korniku zawsze drzemał potencjał i zawsze czegoś brakowało. Myślę, że już dawno powinien próbować coś zmienić w swoich przygotowaniach, a tak naprawdę to klub. Nie można przez tyle lat ciągle trenować w tym samym miejscu, zwłaszcza jak nie idzie. Artur powinien upierać się, żeby walczyć w limicie 70kg, bez sensu ze zgodził się na umowny.

  3. W Korniku zawsze drzemał potencjał i zawsze czegoś brakowało. Myślę, że już dawno powinien próbować coś zmienić w swoich przygotowaniach, a tak naprawdę to klub. Nie można przez tyle lat ciągle trenować w tym samym miejscu, zwłaszcza jak nie idzie. Artur powinien upierać się, żeby walczyć w limicie 70kg, bez sensu ze zgodził się na umowny.

    To by parkowi znaleźli kogoś innego, a Kórnik by został z czymś tam w dupie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.