Fot: KSW

Tuż po swoim zwycięstwie podczas gali KSW we Wrocławiu Norman Parke na swoim profilu na Instagramie wskazał kolejnego zawodnika KSW, z którym chciałby się w najbliższym czasie spotkać w klatce, pytając również swoich fanów, jak oni oceniają takie zestawienie. Na jego celowniku znalazł się wówczas Grzegorz Szulakowski. 

Teraz Irlandczyk ponownie odezwał się w tej sprawie i napisał też, że KSW zapewne zastanawia się nad dalszą z nim współpracą w związku z problemami z robieniem wagi.

Moi polscy fani piszą do mnie i pytają czy będę walczył z Grześkiem Szulakowskim? Bardzo bym chciał zawalczyć z Grześkiem ponieważ obaj jesteśmy prawdziwymi wojownikami. Rozumiem, że KSW może się martwić o to, że nie zrobię wagi po raz kolejny. Tak jak już powiedziałem KSW będę dawał im informację o mojej wadze co tydzień, to jedyny najlepszy pomysł jaki mogę im zaoferować. Miałem teraz dwie walki i ścinanie wagi w tak krótkim czasie nie jest dobre, ale ludzie mnie pytają czy zostawiłem KSW – moja odpowiedź brzmi NIE. Bardzo bym chciał walczyć, jednak jeśli największa w Polsce federacja zdecyduję, że mnie nie chcą, to muszę się rozglądać za innymi walkami. Ja szanuję KSW i show jaki robią, ale jesteśmy prawdziwymi wojownikami, którzy trenują przez lata, a nie kilka miesięcy. Niedługo lekko odpuszczę i muszę zrobić sobie urlop, żeby ciągle o tym nie myśleć. Wierzę w to, że polscy fani zrozumieją, że będę bardziej niż szczęśliwy walczyć z Grzegorzem Szulakowskim i pokazać wspaniałą wojnę. Dziękuję wam!

View this post on Instagram

Moi polscy fani piszą do mnie i pytają czy będę walczył z Grześkiem Szulakowskim? Bardzo bym chciał zawalczyć z Grześkiem ponieważ obaj jesteśmy prawdziwymi wojownikami. Rozumiem, że KSW może się martwić o to, że nie zrobię wagi po raz kolejny. Tak jak już powiedziałem KSW będę dawał im informację o mojej wadze co tydzień, to jedyny najlepszy pomysł jaki mogę im zaoferować. Miałem teraz dwie walki i ścinanie wagi w tak krótkim czasie nie jest dobre, ale ludzie mnie pytają czy zostawiłem KSW – moja odpowiedź brzmi NIE. Bardzo bym chciał walczyć, jednak jeśli największa w Polsce federacja zdecyduję, że mnie nie chcą, to muszę się rozglądać za innymi walkami. Ja szanuję KSW i show jaki robią, ale jesteśmy prawdziwymi wojownikami, którzy trenują przez lata, a nie kilka miesięcy. Niedługo lekko odpuszczę i muszę zrobić sobie urlop, żeby ciągle o tym nie myśleć. Wierzę w to, że polscy fani zrozumieją, że będę bardziej niż szczęśliwy walczyć z Grzegorzem Szulakowskim i pokazać wspaniałą wojnę. Dziękuję wam! #polska #polishfans #parkevszuli My polish fans have txt me asking if I’m going to fight with szuli gregorz, my update is I would like to have this fight with him as we are two Real warriors, I understand maybe KSW is worried I won’t make weight but I have said I would let them know my weight each week out, this is the best I can do, I won’t take a fight before hand as I have just had 2 fight back to back and cutting weight a lot isn’t good, but people think have I left ksw and my answer is NO, I would love this fight but if the polish power isn’t interested then all I can do is move onto a different fight, I respect ksw and their show but we are true warriors who train for Years, not for a few months. I will hang fire for a wile and go on holiday soon to not think about it. Hope the polish fans know that I would be more than happy share the cage with @grzegorz_szulakowski and have a Great War. Thank you #polska #polishfans #parkevszuli

A post shared by Norman Parke (@storminnorman6116) on

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.