Norman Parke (25-6-1, 4 KO, 12 SUB) podpisał kontrakt z federacją Fight Exclusive Night! Irlandczyk zadebiutuje w organizacji 12 stycznia podczas gali FEN 23 w Lubinie. Informację podał w programie Puncher Extra Time prezes Paweł Jóźwiak. 

Parke ma 31 lat, a na zawodowstwo przeszedł w 2006 roku. Wyspiarz bardzo szybko zaczął budować swoje nazwisko wygrywając w latach 2008-2014 aż 20 z 22 pojedynków. W przeszłości występował w UFC, ACB czy ostatnio KSW. Ostatnio do informacji publicznej podano również, że Norman podpisał kontrakt z Bellator MMA, jednak jak widać nie jest to umowa wyłącznościowa.

Norman to bardzo charyzmatyczny i budzący zainteresowanie kibiców zawodnik, który całą swoją nietuzinkowość popiera znakomitymi umiejętnościami sportowymi. Parke wystąpi na naszej najbliższej gali, która 12 stycznia odbędzie się w Lubinie. To kolejny krok w rozwoju naszej federacji, jestem z tego dumny – powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

W programie podano również informację, że na debiutancką walkę Normana, jako rywal, przymierzany jest Kamil Gniadek lub Mateusz Rębecki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.