(Szybki Absolwent: Dana White widzisz to duszenie ?)

Nie mogłem tego nie zamieścić 🙂

Interia.pl donosi :

Jak podają anonimowe źródła, nielegalne walki żuli odbywają się regularnie w Krakowie na terenach dawnych zakładów chemicznych „Bonarka”, obecnie pozostających w ruinie.

Jest to miejsce odludne i znane jako niebezpiecznie, a jednocześnie blisko głównych arterii miasta, a także sporego supermarketu, na którego parkingu można pozostawić auto, nie budząc niczyich podejrzeń, dzięki czemu „walki żuli” gromadzą sporą publiczność.

Informację o kolejnych pojedynkach rozprzestrzenianie są za pomocą internetu. Organizatorzy są anonimowi i tacy pragną pozostać. Znane są za to przydomki i krótkie opisy czołowych występujących.
Prym wiedzie dwumetrowy, lecz pozbawiony władzy w nogach Grzegorz. Do walki używa kul. Ponoć w jego rękach jest to broń śmiercionośna. Inny popularnym zawodnikiem jest Szybki Absolwent. Jego przezwisko pochodzi od faktu, że przed walką wypija, na raz, półlitrową butelkę wódki Absolwent, a następnie, robiąc z niej tak zwanego tulipana, staję do walki.

Kolejnym wyróżniającym się walczącym jest Człowiek-Widmo. Jego ksywa również związana jest z charakterystycznym wyglądem. Nikt nigdy nie widział jego twarzy. Plotka głosi, że jako dziecko został straszliwie oszpecony i dlatego ją ukrywa. Inną charakterystyczną cechą jego wizerunku są powłóczyste szaty, które wykorzystuje również do walki. Poza tym jego bronią jest kij.

To tylko niektórzy z listy zawodników, która w tym momencie wynosi około dwudziestu, lecz nie jest stała. Wokół zawodów powstał rynek bukmacherski. Anonimowi informatorzy twierdzą, że walki są wyjątkowo brutalne. Nic dziwnego, skoro zawodnicy nie mają nic do stracenia, lecz sporo do zyskania. Zwycięscy żule dostają karton wybranego alkoholu. Bywa, że ujawnienie nagrody staję się przyczynkiem do kolejnych, już pozakonkursowych potyczek.

Source: Imperium Sportu

10 KOMENTARZE

  1. To już za długo nie powalcza, bo na miejscu Bonarki powstaje potezne centrum handlowe 😐

  2. Interia zawsze podaje sprawdzone i wiarygodne informacje i oczywiście wydatnie przyczynia się do zainteresowanie „szarych ludzi” MMA..:)

  3. Masakra, takie walki robią chyba jacyś niedowartościowani ludzie, którzy myślą że można się dobrze bawic kosztem zdrowia biednego często schorowanego fizycznie i psychicznie człowieka……. ale wszystko przychodzi od nas z USA….

  4. Masakra, takie walki robią chyba jacyś niedowartościowani ludzie, którzy myślą że można się dobrze bawic kosztem zdrowia biednego często schorowanego fizycznie i psychicznie człowieka……. ale wszystko przychodzi do nas z USA….

  5. Nie no, to musi byc prawda skoro pisza o tym w portalu internetowym 😉

  6. to nieprawda, bo po 1. pozostalosc po Bonarce zostaly wyburzone ok rok temu, a po 2. teraz buduja tam najwieksze centrum handlowe w Europie – Bonarka City Center.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.