Jednoręki Nick Newell udanie zadebiutował w organizacji Bellator MMA poddając Corey`a Browninga na gali Bellator 225 w mieście Bridgeport.

Inspirujący swoją walką z przeciwnościami losu Nick Newell (MMA 16-2-0) w lipcu tego roku podpisał kontrakt na jedną walkę z organizacją Bellator MMA. Pokonując na wczorajszej gali w ładnym stylu Corey`a Browning (MMA 5-3-0), prawdopodobnie wywalczył sobie kontrakt na kolejne walki w organizacji Scotta Cokera.

Po walce szczęśliwy powiedział:

„Mówiłem ci to Bridgeport, mówiłem że dam radę” – powiedział Newell w swoim wywiadzie po walce. „Urodzony i wychowany w Connecticut, to zaszczyt mieć swoją pierwszą walkę tutaj. Wielu we mnie wątpiło, wielu mówiło mi: „Nick Newell, nie należysz do dużej liig, nie możesz walczyć w dużej organizacji”. Zgadnij co, kochanie? Jestem teraz w Bellator MMA”.

Nick Newell w przeszłości był mistrzem XFC w wadze lekkiej oraz pretendentem do mistrzowskiego pasa wagi lekkiej WSOF. W zeszłym roku otrzymał szansę na jednej z gal „Dana White’s Contender Series”, jednak poległ on przez jednogłośną decyzję w starciu z Alexem Munozem.

Pełne wyniki gali Bellator 225 tutaj

2 KOMENTARZE

  1. Znalazł Gaethje, obijać twarz skupiając na stronie gdzie brakuje pełnej ręki do trzymania gardy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.