nick_hein(fot. Michał biel/MMARocks.pl)

Nick Hein znany jest polskiej publiczności dzięki temu, że udało mu się wygrać na punkty z Łukaszem Sajewskim. Teraz jednak zabłysnął czymś zupełnie innym.

Hein był policjantem przez 10 lat, ostatnio dał wywiad telewizji CNN w związku z głośną w ostatnich tygodniach sprawą molestowań kobiet w Kolonii przez armię imigrantów. Sprawa ta była tuszowana przez niemiecką policję, która bała się eskalacji konfliktu między rodowitymi Niemcami, a obcą kulturą napływającą do tego kraju. Hein zapytany o tę kwestię stwierdził, że tylko niewielki odsetek imigrantów popełnia przestępstwa w jego kraju. Stwierdza, że to najważniejsze, by ludzie wiedzieli, że czynnik kryminogenny występuje tylko u mniejszości.

Wielu sparingpartnerów Heina jest Syryjczykami, którzy osiedlili się w Niemczech, w związku z tym Nick pragnie uruchomić program bokserski dla „uchodźców”. Jak sam stwierdził:

Kiedy potrzebują pomocy, powinni taką pomoc otrzymać. Oni są tak bardzo wdzięczni za daną im szansę bycia częścią naszego społeczeństwa. Wszystko będzie znacznie lepsze niż jest teraz.

Hein pragnie aby imigranci oraz „uchodźcy” otrzymali potrzebne im wsparcie, by ich integracja ze społeczeństwem niemieckim przebiegała prawidłowo. Wspomniał też, że jest za tym, by policja twardziej obchodziła się z przestępczością w Niemczech, ale nie jest za tym by deportować „uchodźców” czy zawracać ich przy próbach dostania się do kraju. Według niego, otwarcie drzwi na imigrantów, to nadal dobre wyjście.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

4 KOMENTARZE

  1. Zazwyczaj nie gustuje w tego typu żartach, ale Nick myśle że migrantom na kolejnego Sylwestra bardziej się przyda Ground&Pound.

  2. idiota , powodzenia wyszkoli arabusów i mu za 15 lat  córkę taki fighter ( hahah) przyatakuje na ulicy, tego niemcowi życzę, z resztą chcieli uchodźców to mają, tak samo jak francuzi!

  3. Pozdrawiam wszystkich fanów Conora,  bo dobrze gadacie 😀 szczerze mówiąc nie dziwi mnie postawa Heina,  typowy niemiec,  gdyby im wjechali "uchodźcy" na chatę z bronią to jeszcze by im pokazali gdzie przeładować i nacisnąć spust

  4. MARIUSZ PUDZIANOWKI TEŻ CHCE URUCHOMIĆ PROGRAM MMA DLA UCHODŹCÓW. M.IN. BĘDĄ TO:1. Boks z Mariuszem2. Zapasy z ciężarówką.I wiele innych "atrakcji"

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.