GracieFighter.com donosi że do rewanżu Diaz – Noons dojdzie 26 lipca na drugiej gali transmitowanej przez kanał CBS . EliteXC zostało zmuszone przez CBS do zorganizowania w krótkim czasie drugiej gali ponieważ pierwsza z Kimbo w walce wieczoru okazała się sukcesem. Niestety EliteXC nie posiada jeszcze zbyt wielu gwiazd które są w stanie pociągnąć tak ważne wydarzenie jakim jest gala w darmowej TV, stąd właśnie zabukowanie walki Diaz – Noons której atmosferę cały czas podkręca Nick Diaz mówiąc w wywiadach o wojnie pomiędzy rodziną Diaz i Noons.

Co ciekawe gala została przeniesiona z St.Louis do Stockton czyli rodzinnego miasta braci Diaz. Oficjalny powód to zbyt wiele imprez sportowych w tym samym czasie w St.Louis ale chyba oczywiste jest że dzięki temu zabiegowi Gary Shaw bez problemu zapełni trybuny hali (z czym miał problem podczas poprzedniej gali)

Są też minusy tej decyzji. Z powodu zabukowania tej walki odwołano walkę o pas mistrza DREAM Hayato Sakurai vs. Nick Diaz do której miało dojść 21 lipca na gali DREAM 5 w Osace. Biznes jest biznes i oczywiste jest że dla EliteXC ważniejsza jest teraz współpraca z CBS. Mam tylko nadzieje że do walki z Sakurai`em dojdzie za jakiś czas.

W środku posta zadyma do jakiej doszło na ostatniej gali EliteXC. Sprawcy ? Oczywiście, bracia Diaz i rodzina Noons 🙂

Source: 5oz Pain

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.