Rewanżowa walka nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale nie przeszkadza to w żaden sposób McGregorowi i Diazowi na wymianę uprzejmości w sieci. Nate w ostatnim tygodniu udzielił kilku ciekawych wywiadów, w których odnosił się oczywiście do największego sukcesu, przynajmniej jeśli chodzi o rozgłos medialny w swojej karierze.

Irlandczyk w odpowiedzi na to, zamieścił na swoim profilu wpis:

To była dobra walka. Ciesz się tym. Zobaczymy następnym razem

Na odpowiedź Nate`a nie trzeba było długo czekać, była ona krótka ale konkretna

View this post on Instagram

?

A post shared by Nate Diaz (@natediaz209) on

5 KOMENTARZE

  1. Nate nie potrzebuje nawet dopisywać żadnego komentarza do swojego zdjęcia ;p

  2. Diaz ma jedna taktykę na rewanż, obalenie, raczej na  przeczeka pierwszą fazę walki, jak za pierwszym razem, pytanie tylko czy i tym razem Conor z braku sił sam tam mu się rzuci?

  3. Jak mu się znów w nogi nie rzuci to oberwie w stójce. Z drugiej strony widok Conorka skończonego przez tko kanonadą ciosów też byłby kojący 🙂

  4. Piszecie, że Conor taki słaby i znow bedzie klepal. Czy ktoś z was pamięta, że pokonał dominatora Aldo po 13 sekundach i żeby uratować galę skoczył dwie wagi w górę? Pokażcie mi innego kozaka, który by to zrobił. Teraz wieszacie na nim psy, ale dalej to świetny zawodnik, który bije każde możliwe rekordy i przyciąga więcej widzów niż wszyscy mistrzowie razem wzięci.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.