FX5

Już w połowie kwietnia do sprzedaży trafi piąty numer „FightExpert Magazine”.

Gwiazdą okładki zbliżającego się wydania został niedawny pogromca Conora McGregora – Nate Diaz. Tym samy stał się pierwszym zagranicznym zawodnikiem zdobiącym okładkę magazynu. W środku zaś czytelnicy będą mogli zapoznać się z obszernym opisem kariery i historii niepokornych braci Diaz.

W najnowszego wydaniu magazynu czytelnicy znajdą również sporo ciekawych wywiadów. Mateusz Gamrot zdradzi nam swoje plany na przyszłość związane z walką o pas KSW i chęcią sprawdzenia się w UFC. Z Andrzejem Janiszem porozmawiamy o jego spojrzeniu na przyszłość MMA, o Polakach w UFC oraz o historii tego sportu w Polsce. Nie zabraknie również wywiadów z przedstawicielami uderzanych sportów walki – Różą Gumienną, Michałem Królikiem i Mariuszem Cieślińskim.

W magazynie znajdą się również ciekawe materiały o budowaniu mentalnych nawyków wygrywania i przygotowaniu motorycznym w MMA. Ponadto czytelnicy będą mieli okazję skonfrontowania dwóch wizji budowania organizacji o podobnych nazwach. Wojciech Antczak opowie o Gladiator Arenie, a Ross Pointon  o Night of the Gladiators.

To i sporo innych ciekawych materiałów znajdzie się w najbliższym wydaniu „FightExpert Magazine”, które będzie dostępne od 16 kwietnia w salonach Empik, w punktach Ruch, Relay, Inmedio oraz w Senseishop, Fightline Shop, PitBullCity, MMAshop.pl i MMAXTREME.pl. Magazyn można oczywiście również zamówić na stronie Fightexpert.pl.

13 KOMENTARZE

 1. zajebisty content, kupiłem ostatnie wydanie przypadkiem przed podróżą i miałem co robić podczas jazdy pociągiem. szkoda tylko, że tyle błędów było w ostatecznej wersji.

 2. Gienek

  Próbowałem tą apke zainstalowac na telefon o Fightexperta i nie działa :-/ ale i tak kupię

  Czytam sobie w metrze, patrzę, a na stronie o wdzięcznym numerze 69 zdjęcie @Gienek z Forum MMA. Widziałeś? 🙂

 3. axl

  @Jakub Bijan co z magazynem ?

  Niestety wydawca musiał zawiesić działalność i jak na razie utrzymuje tylko www. i profil na FB. Z tego co wiem walczą o inwestora, który pomógłby gazecie wrócić, ale to nie jest niestety proste. Prasa drukowana ma się dziś niezbyt dobrze.

 4. Jakub Bijan

  Niestety wydawca musiał zawiesić działalność i jak na razie utrzymuje tylko www. i profil na FB. Z tego co wiem walczą o inwestora, który pomógłby gazecie wrócić, ale to nie jest niestety proste. Prasa drukowana ma się dziś niezbyt dobrze.

  Szkoda 🙁

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.