Wyraźnie poirytowany Nate Diaz opuścił wczorajszą konferencję prasową w momencie ogłoszenia walki Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem. Po wyjściu, znalazł chwilę dla dziennikarzy którym powiedział, że UFC celowo przywiozło go na konferencję prasową po czasie i nie poinformowało fanów, że ten nie może walczyć z powodu pozwu:

„Po mojej ostatniej walce zostałem pozwany, jakiś facet próbował wymusić na mnie zostanie moim menadżerem i po prostu nie mogłem walczyć z tego powodu. Od ponad miesiąca jestem gotowy do walki i nie chodziło tu o pieniądze, ale w jakiś dziwny sposób Dana White zapomniał o tym wspomnieć światu. Za to kiedy Conor został pozwany w sprawie Showtime itd, wytłumaczyli fanom czemu nie może walczyć a w moim przypadku mówią ludziom, że nie zgadzam się na walki…”

„Zaoferowali mi walkę z Woodley`em, to jest walka o pas ale byłem zablokowany tym pozwem więc chciałem wykorzystać część pieniędzy za walkę żeby dogadać się z tym człowiekiem, zakończyć tą jebaną sprawę i wrócić do UFC ale….O to mi właśnie chodzi kiedy mówię, że UFC stawia mnie w niekorzystnym świetle zamiast promować. Mówią fanom, że odmawiam walk kiedy ja nigdy nie odmówiłem walki z nikim. Kiedy ten drugi gość był pozwany (Conor) miał ich pełne wsparcie, kiedy ja mam problemy to mówią, że odmawiam walk, niech pocałują mnie teraz w dupę, jebać UFC, jebać całe to gówno.”

Zapytany o to jak potoczy się jego walka z Dustinem Poirierem odpowiedział:

„Nie wiem nawet czy dojdzie teraz do mojej walki z Dustinem. UFC lepiej niech się ogarnie i zacznie mnie traktować jak należy, niech zacznie mnie promować zamiast atakować. Przyprowadzili mnie na tą konferencję prasową za późno, to oni mnie tu sprowadzili o tej godzinie”

Reporter na koniec zapytał Diaza czy dojdzie do trzeciej walki z McGregorem i jak widzi walkę Irlandczyka z Rosjaninem:

„Nie wiem, skończyłem z tym już. Co do tej walki to jednego z nich sprałem w klatce a drugiego walnąłem z liścia więc obaj są moimi małymi sukami…walnąłem go prosto w twarz a on nic nie zrobił, bał się o swoje życie…on i jego koledzy…to jest banda cipek”

99 KOMENTARZE

 1. I niech mi jeszcze ktoś spróbuje powiedzieć, że zielsko nie tyra psychiki. Ja pierdolę, jaki ten typ jest przykry.

 2. I niech mi jeszcze ktoś spróbuje powiedzieć, że zielsko nie tyra psychiki. Ja pierdolę, jaki ten typ jest przykry.

  On jest zwykłym przygłupem i w jego przypadku zażywanie mj nie wiele zmienia.

 3. I niech mi jeszcze ktoś spróbuje powiedzieć, że zielsko nie tyra psychiki. Ja pierdolę, jaki ten typ jest przykry.

  Oczywiscie że tyra i to niemiłosiernie. Regularne planie zielska robi z człowieka pół zombie. Umysł tak zwalnia, człowiek przestaje się do czegokolwiek nadawac. Większość których znam i która paliła ostro, dzień w dzien, zoierntowała się o tym i porzucili, bo sami nawet zauważyli zmiany w swoim zachowaniu

 4. I niech mi jeszcze ktoś spróbuje powiedzieć, że zielsko nie tyra psychiki. Ja pierdolę, jaki ten typ jest przykry.

  Nate pewnie tez jada czekolade. Niech mi ktos powie ze czekolada nie ryje psychiki?

 5. Oczywiscie że tyra i to niemiłosiernie. Regularne planie zielska robi z człowieka pół zombie. Umysł tak zwalnia, człowiek przestaje się do czegokolwiek nadawac. Większość których znam i która paliła ostro, dzień w dzien, zoierntowała się o tym i porzucili, bo sami nawet zauważyli zmiany w swoim zachowaniu

  @yonigga

 6. nie jaram od 8 miechow i 4 dni:gsp:

  tzn już to za Tobą?czy czekasz aż dzieci dorosną i wyprowadzają sie? :deniro:

 7. tzn już to za Tobą?czy czekasz aż dzieci dorosną i wyprowadzają sie? :deniro:

  to drugie ale musze troche jeszcze poczekac:razz:jelen:

 8. Nate pewnie tez jada czekolade. Niech mi ktos powie ze czekolada nie ryje psychiki?

  Chuja się znacie. To przez to, że nie jada mięsa.

 9. I niech mi jeszcze ktoś spróbuje powiedzieć, że zielsko nie tyra psychiki. Ja pierdolę, jaki ten typ jest przykry.

   Ogólnie troszkę modyfikuje poziom wyjebania. Ale w sumie nie bardzo. Po dwudziestu latach praktyki i roku przerwy stwierdzam, że opłaca się palić, jak mamy w chuj hajsu i zero problemów psychicznych u siebie i rodziny. Jak nie mamy hajsu, to palenie potrafi wyssać jeszcze więcej hajsu,  niż papierosy (a papierosy to Mercedes tytka za kilka lat palenia). Jak mamy problemy psychiczne u siebie czy w rodzinie – będziemy mieć większe.

 10. Ogólnie troszkę modyfikuje poziom wyjebania. Ale w sumie nie bardzo. Po dwudziestu latach praktyki i roku przerwy stwierdzam, że opłaca się palić, jak mamy w chuj hajsu i zero problemów psychicznych u siebie i rodziny. Jak nie mamy hajsu, to palenie potrafi wyssać jeszcze więcej hajsu,  niż papierosy (a papierosy to Mercedes tytka za kilka lat palenia). Jak mamy problemy psychiczne u siebie czy w rodzinie – będziemy mieć większe.

  20lat palenia, 240 na klatę przy 60 kg wagi. Ty jestes fenomen jakiś. SCP kurwa 666

 11. Pięknie ich wyjaśnił .

  Czy ja wiem, oni przynajmniej się rozwijają i idą do przodu a Nate stoi w miejscu i pierdoli głupoty.

 12. Chuja się znacie. To przez to, że nie jada mięsa.

  Zapomnieliśmy o najważniejszym czynniku. Ale samo w sobie zrezygnowanie z jedzenia mięsa pozwala stwierdzić, że musiał być niedojebany już wcześniej. Przecież nikt tego nie robi z własnej woli. Raz musiałem zrezygnować z jedzenia mięsa na 3 tygodnie, bo musiałem z powodów zdrowotnych, detoksu, redukcji etc. i były to najgorsze trzy tygodnie mojego życia.

 13. 20lat palenia, 240 na klatę przy 60 kg wagi. Ty jestes fenomen jakiś. SCP kurwa 666

  140 kg przy 70kg. Goscie cisną trzykrotność swojej wagi, a ty w dwukrotnosc nie możesz uwierzyć, dzieciaku?

 14. Raz musiałem zrezygnować z jedzenia mięsa na 3 tygodnie, bo musiałem z powodów zdrowotnych, detoksu, redukcji etc. i były to najgorsze trzy tygodnie mojego życia.

  Chciałbym napisać, że wiem, co czułeś, ale nie potrafię sobie tego nawet wyobrazić. Cieszę się, że to już za tobą.

 15. 140 kg przy 70kg. Goscie cisną trzykrotność swojej wagi, a ty w dwukrotnosc nie możesz uwierzyć, dzieciaku?

  jesteś mitomanem. Tiger Bonzo 2.0. @Kazuya fajne filmiki wrzucał z siłki. Pokaż swoje.

 16. Czy ja wiem, oni przynajmniej się rozwijają i idą do przodu a Nate stoi w miejscu i pierdoli głupoty.

  Wyjaśnił ich jak małe suki,tu nie ma wogole o czym gadać

 17. nie ma to jak kogoś nazwać dzieciakiem i dać mu ignora.

  #thuglife

  @Drzewo

  Ja się nie mogę nadziwic, że ten cymbał/troll nie ma bana. Modzi maja często za dużo litości.

 18. …walnąłem go prosto w twarz a on nic nie zrobił, bał się o swoje życie…on i jego koledzy…to jest banda cipek"

  Powiedz im to w twarz :benny:

 19. Powiedz im to w twarz :benny:

  Podobno doszło do spotkania obu reprezentacji gdzieś później na sali po tamtej zadymie na gali, były takie plotki w sieci. Zero konkretów jednak 🙂

 20. Czy ja wiem, oni przynajmniej się rozwijają i idą do przodu a Nate stoi w miejscu i pierdoli głupoty.

  Rozwija sie, rozwija – w triathlonie ma coraz lepsze wyniki 😉

 21. Jeśli chodzi o palenie, to myślę, że na każdego inaczej działa, ja mam lat 31 prawie, palę od 17 roku życia, , 3 lata temu dopiero podszedłem do matury, zdałem ją z 5 przedmiotów, z tym polski ustny na 100%, dostałem się na Politechnikę Wrocławską, wydział mechaniczny, kierunek mechanika i budowa maszyn, właśnie dostałem się na 5 semestr, do tego od 3 lat uczę się prywatnie angielskiego i od 2 hiszpańskiego, a do tego kopię piłkę w wolne od studiów weekendy, w c-klasie, teraz weszliśmy do b, oraz gram na orliku w lidze zakładowej Toyota liga, i chodzę na siłownię od 15 lat z krótkimi przerwami, do tego mam dziewczyną i psa, pracuję jako operator CNC i jaram codziennie, główka cały czas pracuje, do tego czytam książki, w każdej wolnej chwili, głównie historyczne, około 70 rocznie, nie jestem geniuszem i nie we wszystkim jestem najlepszy, ale daję radę i marihuana mi nie przeszkadza.

 22. mam dziewczyną i psa,

  No to Qrwa pięknie. Psa Ci urodziła przez to zielsko ?  Jak byś nie palił miałbyś DZIECKO rodzaju ludzkiego.

 23. No to Qrwa pięknie. Psa Ci urodziła przez to zielsko ?  Jak byś nie palił miałbyś DZIECKO rodzaju ludzkiego.

  A gdzie ja coś takiego napisałem ? Problemy z czytaniem ze zrozumieniem, czy chciałeś się po prostu o coś przyjebać ?

 24. Jeśli chodzi o palenie, to myślę, że na każdego inaczej działa, ja mam lat 31 prawie, palę od 17 roku życia, , 3 lata temu dopiero podszedłem do matury, zdałem ją z 5 przedmiotów, z tym polski ustny na 100%, dostałem się na Politechnikę Wrocławską, wydział mechaniczny, kierunek mechanika i budowa maszyn, właśnie dostałem się na 5 semestr, do tego od 3 lat uczę się prywatnie angielskiego i od 2 hiszpańskiego, a do tego kopię piłkę w wolne od studiów weekendy, w c-klasie, teraz weszliśmy do b, oraz gram na orliku w lidze zakładowej Toyota liga, i chodzę na siłownię od 15 lat z krótkimi przerwami, do tego mam dziewczyną i psa, pracuję jako operator CNC i jaram codziennie, główka cały czas pracuje, do tego czytam książki, w każdej wolnej chwili, głównie historyczne, około 70 rocznie, nie jestem geniuszem i nie we wszystkim jestem najlepszy, ale daję radę i marihuana mi nie przeszkadza.

  :lol::lol:

 25. :goldi:

  Wywal p$@ miej ślicznego dzidziusia

  tytusie, jak mam pozbyć się psa żeby żona myślała, że to wypadek, mam już gnojka dosyć a małżonka nie chce nawet słyszeć o oddaniu go do schroniska. help mi, plis.

 26. tytusie, jak mam pozbyć się psa żeby żona myślała, że to wypadek, mam już gnojka dosyć a małżonka nie chce nawet słyszeć o oddaniu go do schroniska. help mi, plis.

  Nie mogę takich rzeczy tu pisać bo Zioło Dziekan robi skrinny i wysyła do różnych instytucji.

 27. lubie goscia ale pora spojrzec prawdzie w oczy, kolejna walka z conorem zainteresowalaby chyba wyłacznie jego samego

  Nie żartuj. Jakby się przygotował, i w końcu udusił hydraulika, nie pozwalając mu odklepać… :antonio:

 28. > Jest w planach, ale po ukończeniu budowy domu.

  Nie zapomnij o drzewie!

  ..nie mogłem się powstrzymać : D

 29. Jest w planach, ale po ukończeniu budowy domu.

  Pamiętaj , że kobiety mają ograniczona WIEKIEM możliwość rodzenia dzieci.

 30. tytusie, jak mam pozbyć się psa żeby żona myślała, że to wypadek, mam już gnojka dosyć a małżonka nie chce nawet słyszeć o oddaniu go do schroniska. help mi, plis.

  ::fu::

 31. (a papierosy to Mercedes tytka za kilka lat palenia).

  16zł x 364dni x 10 lat = niecałe 60.000zł.

  Myślisz, że @TYTUS  jeździ dziesięcioletnim mercedesem? :waldeklaugh:

  Takiego mercedesa może kupić bezdomnemu dla świętego spokoju, żeby Mu się pod domem nie krzątał :razz:jelen:

 32. Jeśli chodzi o palenie, to myślę, że na każdego inaczej działa, ja mam lat 31 prawie, palę od 17 roku życia, , 3 lata temu dopiero podszedłem do matury, zdałem ją z 5 przedmiotów, z tym polski ustny na 100%, dostałem się na Politechnikę Wrocławską, wydział mechaniczny, kierunek mechanika i budowa maszyn, właśnie dostałem się na 5 semestr, do tego od 3 lat uczę się prywatnie angielskiego i od 2 hiszpańskiego, a do tego kopię piłkę w wolne od studiów weekendy, w c-klasie, teraz weszliśmy do b, oraz gram na orliku w lidze zakładowej Toyota liga, i chodzę na siłownię od 15 lat z krótkimi przerwami, do tego mam dziewczyną i psa, pracuję jako operator CNC i jaram codziennie, główka cały czas pracuje, do tego czytam książki, w każdej wolnej chwili, głównie historyczne, około 70 rocznie, nie jestem geniuszem i nie we wszystkim jestem najlepszy, ale daję radę i marihuana mi nie przeszkadza.

  SPOILER
  historia oczywiście zmyślona :awesome:

 33. 16zł x 364dni x 10 lat = niecałe 60.000zł.

  Myślisz, że @TYTUS  jeździ dziesięcioletnim mercedesem? :waldeklaugh:

  Takiego mercedesa może kupić bezdomnemu dla świętego spokoju, żeby Mu się pod domem nie krzątał :razz:jelen:

  Od razu wyczułeś biedaka. :beer:

  Oni myślą  po biedakowsku i zdradzają się po dwóch zdaniach.

 34. Od razu wyczułeś biedaka. :beer:

  Oni myślą  po biedakowsku i zdradzają się po dwóch zdaniach.

  Wyczułem, bo swój swego pozna.

  Ja jestem tak biedny, że ostatnio jak przechodziłem przez park, to kaczki we mnie chlebem rzucały :razz:jelen:

 35. 16zł x 364dni x 10 lat = niecałe 60.000zł.

  Myślisz, że @TYTUS  jeździ dziesięcioletnim mercedesem? :waldeklaugh:

  Takiego mercedesa może kupić bezdomnemu dla świętego spokoju, żeby Mu się pod domem nie krzątał :razz:jelen:

  Mam wrażenie, że właśnie tak jest… A zdjęcia pochodzą z wizyt w salonie i z wynajętych na godziny fur. Pół Polski żyje na kredycie.

 36. SPOILER
  historia oczywiście zmyślona :awesome:

  Hehe a co w niej takie fantastycznego ? Mam Ci przesłać zdjęcie legitymacji studenckiej, certyfikatów językowych,umowy o pracę a może jeszcze świadectwo maturalne i adres konta na lubimyczytać.pl ?

 37. Hehe a co w niej takie fantastycznego ? Mam Ci przesłać zdjęcie legitymacji studenckiej, certyfikatów językowych,umowy o pracę a może jeszcze świadectwo maturalne i adres konta na lubimyczytać.pl ?

  Tak.

  Overpower wyslal.

 38. Jeśli chodzi o palenie, to myślę, że na każdego inaczej działa, ja mam lat 31 prawie, palę od 17 roku życia, , 3 lata temu dopiero podszedłem do matury, zdałem ją z 5 przedmiotów, z tym polski ustny na 100%, dostałem się na Politechnikę Wrocławską, wydział mechaniczny, kierunek mechanika i budowa maszyn, właśnie dostałem się na 5 semestr, do tego od 3 lat uczę się prywatnie angielskiego i od 2 hiszpańskiego, a do tego kopię piłkę w wolne od studiów weekendy, w c-klasie, teraz weszliśmy do b, oraz gram na orliku w lidze zakładowej Toyota liga, i chodzę na siłownię od 15 lat z krótkimi przerwami, do tego mam dziewczyną i psa, pracuję jako operator CNC i jaram codziennie, główka cały czas pracuje, do tego czytam książki, w każdej wolnej chwili, głównie historyczne, około 70 rocznie, nie jestem geniuszem i nie we wszystkim jestem najlepszy, ale daję radę i marihuana mi nie przeszkadza.

   Tak a potem schodzi klepa zdajesz sobie sprawę ze te wszystkie kursy dziewczyna  i gra w pilke  nozna to byla tylko ostra faza idziesz  spac  bo rano do pracy

 39. Tak.

  Overpower wyslal.

  Mogę podesłać zdjęcia, tylko tutaj muszą mieć mniej niż 650kb, jak chcesz daj konto na facebooku to Ci podeślę

 40. uwazaj na niego to stary policjant:brainoverload:

  Nie wiem natomiast skąd to powątpiewanie, mam zdjęcia certyfikatów, legitymacji studenckiej, świadectwa maturalnego, oraz kursu pisania programów językiem heidehain i umowę o pracę jako operator CNC, w razie czego zdjęcia dziewczyny i psa też mam 😉 Na potwierdzenie mogę też zarzucić linkami ze strony Toyota Liga na potwierdzenie gry w zespole zakładowym, oraz zdjęcia ze strony klubu w którym kopię piłkę, oraz moje bez koszulki na potwierdzenie lat treningu na siłce, płuc niestety zdjęcia nie mam 😉 aczkolwiek niespecjalnie mi zależy na upublicznianiu moich danych, albo udowadnianiu komukolwiek czy to prawda czy nie, te wątpliwości sugerują, że są to jakieś wybitne osiągnięcia, a ja wcale tak nie uważam, i nie napisałem tego żeby się czymkolwiek chwalić, po prostu napisałem to kontekście palenia i jego konsekwencji, gdyż odniosłem wrażenie, że na ten temat wyrażają się osoby nie mające z tym wiele wspólnego, mam wielu znajomych którzy mogą się pochwalić naprawdę dużymi osiągnięciami w różnych dziedzinach paląc nałogowo, także nie na każdego działa to negatywnie .

 41. Mogę podesłać zdjęcia, tylko tutaj muszą mieć mniej niż 650kb, jak chcesz daj konto na facebooku to Ci podeślę

  6ksiazek miesięcznie siłownia-zeby  dobrze trenowac to 3 razy w tyg minimalnie.  Do tego kursy i studia xD  juz nie chozic o mj ale powiedz mi kiedy spisz

 42. 6ksiazek miesięcznie siłownia-zeby  dobrze trenowac to 3 razy w tyg minimalnie.  Do tego kursy i studia xD  juz nie chozic o mj ale powiedz mi kiedy spisz

  Jeśli chodzi o książki, to pracując na CNC jakieś 4-5  odsłuchuję na audiobooku w pracy, w trakcie studiów daję radę czytać 2-4 miesięcznie, a latem 10-15 zależy od czasu, siłownia idzie 3 razy w tygodniu po godzince, piłkę nożną trenuję tylko w okresie sierpień – wrzesień i luty, gram w c klasie 4-5 meczy w rundzie, podobnie na orlikach ze względu na naukę, angielski i hiszpański mam w tej samej szkole we wtorki i czwartki od 18-20 po godzince

 43. 6ksiazek miesięcznie siłownia-zeby  dobrze trenowac to 3 razy w tyg minimalnie.  Do tego kursy i studia xD  juz nie chozic o mj ale powiedz mi kiedy spisz

  Jeśli chodzi o sypianie to 4-5 godzin, na baletach nie byłem od 2 lat, pijany podobnie, jeśli chodzi o życie towarzyskie to nie mam go prawie wcale, po za czasem spędzanym z dziewczyną to same obowiązki, ale przez 9 lat po liceum nie robiłem nic w kwestii nauki, jedynie piłka, siłownia i dziewczyna.

 44. Mogę podesłać zdjęcia, tylko tutaj muszą mieć mniej niż 650kb, jak chcesz daj konto na facebooku to Ci podeślę

  Weź tutaj podaj nr karty bankowej, pierwsze i drugie imię oraz nazwisko, kod cvv2 karty oraz jej datę ważności. Wtedy już nie musisz wrzucać tych zdjęci certyfikatów itd, bez problemu każdy Ci uwierzy.

  SPOILER
  :jarolaugh:

 45. 6ksiazek miesięcznie siłownia-zeby  dobrze trenowac to 3 razy w tyg minimalnie.  Do tego kursy i studia xD  juz nie chozic o mj ale powiedz mi kiedy spisz

  Ja w zeszlym roku przeczytalem kolo 150-200(myslalem ze z 300 ale przesadzilem) ksiazek, obejrzalem ze 200 filmow, wycpalem sporo roznych narkotykow, bylem na kilku galach mma w tym za granica na ufc. Pracuje po ponad 300 h w miesiacu. Da sie ale fakt, ciezko

 46. Ja w zeszlym roku przeczytalem kolo 150-200(myslalem ze z 300 ale przesadzilem) ksiazek, obejrzalem ze 200 filmow, wycpalem sporo roznych narkotykow, bylem na kilku galach mma w tym za granica na ufc. Pracuje po ponad 300 h w miesiacu. Da sie ale fakt, ciezko

  Ale Ty nie jesteś prawdziwy :fjedzia:

 47. Jeśli chodzi o książki, to pracując na CNC jakieś 4-5 odsłuchuję na audiobooku w pracy

  Dobrze masz.  Na jakim systemie pracujesz?

  Programy z palca, czy zielony guzik?

 48. Śmieszy mnie pierdolenie ze Nate przez palenie ma zjebany łeb. On kurwa po prostu taki jest  a dzieki paleniu jeszcze jakos sobie radzi ze zrozumieniem świata bo gdyby nie palil bylo by calkiem źle. THC, Cola a nawet aneta od czasu do czasu nie robi z nikogo debila  dopiero gdy chodzisz zjarany od samego rana zaczyna sie problem, ja pale sobie normalnie dzien w dzien glownie z powodu problemow z zasypianiem i jako odstresowanie  Stwierdzam ze dzieki trawce umysł jest rano spokojny i lepiej podchodze do wyzwan zyciowych i zawodowych. Ale jezeli ktos nie umie zachamowac glodu lub ustalic danej godziny lub czesci dnia na przyjemność to nawet  nadmierne jedzenie rozpierdoli mu życie

 49. Chcialbym dzis, z powodu spalonych plecow, nie byc prawdziwy.

  Pamiętaj, ze „ograniczenia są tylko w Twojej glowie”.

 50. Dobrze masz.  Na jakim systemie pracujesz?

  Programy z palca, czy zielony guzik?

  Jak pracowałem na cnc to pisaliśmy z palca, i się czytało jedną książkę dziennie, bo zmiany po 12h.

 51. A co go stopowalo zeby samemu wyumaczyc czemu nie moze brac walki?

  Możliwe że nie mógł o tym mówić właśnie ze względu na pozew ale Diaz to nieźle zakręcony ziomek, mógł też uważać to za mało honorowe haha 🙂  Wydaje mi się że tutaj bardziej chodziło mu, że UFC wiedziało czemu nie walczy ale podpuszczało fanów na niego mówiąc że odrzuca walki i nie podawało z jakiego powodu.

  ps. Tłumacząc z Diaza, sprawa wyglądała tak. Nate został pozwany przez tego menadżera/ pseudo menadżera i nie mógł walczyć, dostał w tym samym czasie ofertę na walkę z Woodley`em ale chciał żeby UFC dało mu dodatkowe pieniądze na spłatę zobowiązań wobec tego menadżera żeby zamknąć pozew i zorganizować walkę na co najwyraźniej UFC powiedziało mu, że menadżer to jego problem.

 52. Ci co nie palą też zauważają u siebie zmiany po upływie każdych kolejnych lat. Gorsza pamięć, widzenie, mniejsza odporność na stres, większe zmęczenie. Ludzie jak półzombi są i bez trawy. Wszystko zależy od jednostki, ale wszystko bez kontroli i bez umiaru wpływać może niekorzystanie. Można palić i funkcjonować po swojemu, a można się chcieć upierdolić. Ludzie w końcu nie młodnieją, jak się nie trenuje umysłu czy pamięci to tak jak z ciałem, siada szybciej. Jednego jestem pewien po paru latach picia dzień w dzień czy ćpania ludzie jeszcze gorzej kończą.

  A zachowanie Nate'a to raczej głównie jego charakter, wychowanie niż względy MJ.

 53. Ci co nie palą też zauważają u siebie zmiany po upływie każdych kolejnych lat. Gorsza pamięć, widzenie, mniejsza odporność na stres, większe zmęczenie. Ludzie jak półzombi są i bez trawy. Wszystko zależy od jednostki, ale wszystko bez kontroli i bez umiaru wpływać może niekorzystanie. Można palić i funkcjonować po swojemu, a można się chcieć upierdolić. Ludzie w końcu nie młodnieją, jak się nie trenuje umysłu czy pamięci to tak jak z ciałem, siada szybciej. Jednego jestem pewien po paru latach picia dzień w dzień czy ćpania ludzie jeszcze gorzej kończą.

  A zachowanie Nate'a to raczej głównie jego charakter, wychowanie niż względy MJ.

  Całkiem możliwe, on już w domu TUFa tak dukał dziwnie a to było z dobre 10 lat temu.

 54. bez przeprowadzenia badan na duzej grupie ludzi nie okreslimy czy palenie wplywa na mozg czy nie.

  Osobiscie obracam sie w kregu ludzi calkiem dobrze radzacych sobie w życiu (aspekt finansowy) i wielu z pali.

 55. Hehe a co w niej takie fantastycznego ? Mam Ci przesłać zdjęcie legitymacji studenckiej, certyfikatów językowych,umowy o pracę a może jeszcze świadectwo maturalne i adres konta na lubimyczytać.pl ?

  Jaja sobie robię, ale spinę złapałeś to wyślij. :tysoncoffe:

 56. Bracia Diaz maja oprócz dużego talentu do sportów walki jeszcze większy talent by te predyspozycje spierd******ć. Aktywni, ze swoją charyzmą mogli by mieć miliony a tak mają opinię mega zdolnych ale leniwych ćpunów. Dla mnie szkoda. A Nejt zaliczył kolejny odjazd

 57. Oczywiscie że tyra i to niemiłosiernie. Regularne planie zielska robi z człowieka pół zombie. Umysł tak zwalnia, człowiek przestaje się do czegokolwiek nadawac. Większość których znam i która paliła ostro, dzień w dzien, zoierntowała się o tym i porzucili, bo sami nawet zauważyli zmiany w swoim zachowaniu

  :DC:

 58. Dobrze masz.  Na jakim systemie pracujesz?

  Programy z palca, czy zielony guzik?

  Najwięcej pracuję i pracowałem na manualnych, teraz w maju byłem na kursie pisania programów językiem haidehaina, póki co z palca jakieś proste rzeczy, albo zielony guzik gdy idą detale do których programy są już gotowe, ewentualnie drobne korekty , bardziej rozeznany jestem w manualnych, ale docelowo mam się uczyć pisać programy samemu, z racji też kierunku studiów, bo tam w tym semestrze będę miał kursy obróbka ubytkowa i CNC . A Ty na jakim działasz programie ?

 59. Najwięcej pracuję i pracowałem na manualnych, teraz w maju byłem na kursie pisania programów językiem haidehaina, póki co z palca jakieś proste rzeczy, albo zielony guzik gdy idą detale do których programy są już gotowe, ewentualnie drobne korekty , bardziej rozeznany jestem w manualnych, ale docelowo mam się uczyć pisać programy samemu, z racji też kierunku studiów, bo tam w tym semestrze będę miał kursy obróbka ubytkowa i CNC . A Ty na jakim działasz programie ?

  Fanuc, ale to dorywczy zarobek.

 60. Jeśli chodzi o palenie, to myślę, że na każdego inaczej działa, ja mam lat 31 prawie, palę od 17 roku życia, , 3 lata temu dopiero podszedłem do matury, zdałem ją z 5 przedmiotów, z tym polski ustny na 100%, dostałem się na Politechnikę Wrocławską, wydział mechaniczny, kierunek mechanika i budowa maszyn, właśnie dostałem się na 5 semestr, do tego od 3 lat uczę się prywatnie angielskiego i od 2 hiszpańskiego, a do tego kopię piłkę w wolne od studiów weekendy, w c-klasie, teraz weszliśmy do b, oraz gram na orliku w lidze zakładowej Toyota liga, i chodzę na siłownię od 15 lat z krótkimi przerwami, do tego mam dziewczyną i psa, pracuję jako operator CNC i jaram codziennie, główka cały czas pracuje, do tego czytam książki, w każdej wolnej chwili, głównie historyczne, około 70 rocznie, nie jestem geniuszem i nie we wszystkim jestem najlepszy, ale daję radę i marihuana mi nie przeszkadza.

  Żeniona mj na naszym rynku takie efekty dawać może

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.