Nate Diaz jak zawsze jest szczery do bólu. Młodszy z kontrowersyjnych braci udzielił wywiadu TMZ.com krótko przed swoją walką na UFC 230 w Nowym Jorku.

Nie chcą żebym walczył z Dustinem Poirierem w nowej kategorii wagowej do 165 funtów. Co jest kur*a? Każdy kto chciałby pojedynku w tej dywizji, zapraszam. Nie wstydźcie się. Zróbmy to. Chcą żebym był bohaterem walki wieczoru w Madison Square Garden. Nie chcą tam nikogo innego, ale nie chcą też żeby Dustin zawalczył. Jestem więc otwarty na cokolwiek. Wszyscy chętni – zgłoście się. Czekam na ich ruch. Skupiam się na treningu do walki.

Przygotowuję się na wojnę. Oni udają jakbym nie trenował, ale ja jestem gotowy. Nie jestem kompletnie podekscytowany tą galą. Utknąłem w tym gównie. Jest jak jest.

UFC 230 odbędzie się 3 listopada w Nowym Jorku. Dużo mówiło się o walce wieczoru tej gali, która nadal nie została ogłoszona. Możliwy powrót Jona Jonesa wydawał się być oczywistą opcją, lecz agent zawodnika oraz prezydent UFC zaprzeczyli informacjom o jego potencjalnym powrocie na tej gali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.