Nate Diaz miał wdać się w kolejną bójkę. Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że zawodnik UFC zaatakował Claya Guidę oraz rozpoczął zamieszki na lokalnej gali MMA. Tym razem młodszy z braci Diaz miał zaatakować fana podczas jednego z lokalnych wydarzeń BJJ.

Poniżej również wideo przedstawiające fragment tego zajścia:

33-letni Diaz nadal nie wrócił do klatki UFC po przegranej z Conorem McGregorem. Nie wiadomo czy Nate kiedykolwiek będzie chciał jeszcze wystąpić w oktagonie. Jeśli chodzi o prywatne życie zawodnika, nie tak dawno urodziła mu się córka.

26 KOMENTARZE

 1. Tam jest napisane że ten typ gadał jakieś głupoty do niego więc też nie ma co osądzać Nate'a z racji tego że jest Diazem 😆 jeżeli typ z nim cisnął to dobrze że Nate mu wyjebał.

 2. Diaz wygląda jak upośledzony na tym filmiku:D

  on zawsze tak troche wygląda poza tym mówi jak syn Walta z Breaking Bad który miał porażenie mózgowe 😆

 3. Gdziekolwiek się nie pojawi to wdaje się w bójkę. Jest przyjebany i tyle. Kiedyś się śmiał z kowboja, że bierze jakąkolwiek walkę od ufc, za byle jaki hajs. A sam kurwa napierdala się za darmo z jakimś pijanymi menelami gdzie tylko nie pójdzie. Jest lapsem podobnego kalibru co conor. Obaj na emeryturze a ciągle o nich głośno w mediach.

 4. Gdziekolwiek się nie pojawi to wdaje się w bójkę. Jest przyjebany i tyle. Kiedyś się śmiał z kowboja, że bierze jakąkolwiek walkę od ufc, za byle jaki hajs. A sam kurwa napierdala się za darmo z jakimś pijanymi menelami gdzie tylko nie pójdzie. Jest lapsem podobnego kalibru co conor. Obaj na emeryturze a ciągle o nich głośno w mediach.

  Różnica taka, że Conor osiągnął w tym sporcie o wiele więcej, a i kasy zgarnał z 50 razy tyle co Diaz, plus ten drugi nie potrafi się wysławiać i ma IQ wiewiórki. Dlatego lapsem jest zdecydownie większym niż Conor.

 5. Jednego nie mogę zrozumieć dlaczego oni zawsze robią takie ruchy jakby takie dziwne jakieś że np podnoszą ręce do góry czyli rozumiem garda i bujają się na nogach? To wygląda trochę żenująco. Czy to jest jakaś gra gangsterska? +10 do bycia hardym?

 6. Normalny gość , nie da sobie w kasze dmuchać . Niech się lamusy cieszą ze z otwartej ich leje.

 7. Różnica taka, że Conor osiągnął w tym sporcie o wiele więcej, a i kasy zgarnał z 50 razy tyle co Diaz, plus ten drugi nie potrafi się wysławiać i ma IQ wiewiórki. Dlatego lapsem jest zdecydownie większym niż Conor.

  Co kurwa?

 8. Że Conor niby ma iq większe i że jest "mniejszym lapsem", ponadto co ma do tego to że conor zarobił więcej hajsu

 9. Że Conor niby ma iq większe i że jest "mniejszym lapsem", ponadto co ma do tego to że conor zarobił więcej hajsu

  Przecież moim głównym argumentem było to, że Conor więcej osiągnął sportowo. IQ i zarobki to dodatkowa sprawa. Każdy wie, że Nate to przygłup i troglodyta nie potrafiący skleić zdania bez zacięcia się na 10 sekund i wrzucenia paru przekleństw w międzyczasie. Gość wyżej wspomniał, że Nate jest takim samym "lapsem" co Conor. A ja tylko podałem argumenty na to, że nie jest i to ani na poziomie sportowym, ani na poziomie biznesowym.

  Nie lubię obu, ale obiektywnie patrząc mam rację.

 10. Różnica taka, że Conor osiągnął w tym sporcie o wiele więcej, a i kasy zgarnał z 50 razy tyle co Diaz, plus ten drugi nie potrafi się wysławiać i ma IQ wiewiórki. Dlatego lapsem jest zdecydownie większym niż Conor.

  I dodatkowo lepszym od Conora.

 11. Nate jest lapsem? Weźcie rozpęd i pierdolnijcie baranka w ścianę pierdoleni fanboje

  Przecież o lapsach napisał hejter Conora lol

 12. Przecież moim głównym argumentem było to, że Conor więcej osiągnął sportowo. IQ i zarobki to dodatkowa sprawa. Każdy wie, że Nate to przygłup i troglodyta nie potrafiący skleić zdania bez zacięcia się na 10 sekund i wrzucenia paru przekleństw w międzyczasie. Gość wyżej wspomniał, że Nate jest takim samym "lapsem" co Conor. A ja tylko podałem argumenty na to, że nie jest i to ani na poziomie sportowym, ani na poziomie biznesowym.

  Nie lubię obu, ale obiektywnie patrząc mam rację.

  No właśnie nie masz racji ni huja 😀 Przecież ten ten większy laps najebał niby mniejszego lapsa. To kto teraz jest lapsem większym a kto mniejszym?  :mamed:

 13. No właśnie nie masz racji ni huja 😀 Przecież ten ten większy laps najebał niby mniejszego lapsa. To kto teraz jest lapsem większym a kto mniejszym?  :mamed:

  Nejt jest 10 razy wiekszym lapsem bo ma 10 razy mniej followersów na insta!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.