Nate Diaz

Wczoraj miała miejsce konferencja prasowa z okazji UFC 200. Według przewidywań nie było na niej Conora McGregora. Był za to jego pogromca Nate Diaz, który po tym jak Dana White przyznał, że szukają dla niego nowego rywala, oświadczył, że nie interesuje go żadna inna walka jak tylko z Irlandczykiem:

Nie interesuje mnie za bardzo walka z kimś innym jak tylko z Conorem McGregorem, przyjechałem tu tylko po to. Tak właściwie to nie muszę walczyć wcale, ale jeśli tak zamierzamy to rozwiązać, to niech tak będzie.

Diaz też wspomniał, że planuje wakacje jeśli UFC nie da mu McGregora. Dana White jednak nie pozostawia żadnych złudzeń i kilkukrotnie zapewniał, że Conor na UFC 200 nie zawalczy:

Staraliśmy się dać mu tyle luzu ile tylko mogliśmy. Jednak musisz pojawiać się na wydarzeniach promujących walkę i musisz brać udział w kręceniu reklam. Czy tak dużo wymagamy? Słuchajcie, daliśmy Conorowi naprawdę mnóstwo okazji na dojechanie tutaj dzisiaj. Jesteśmy krytykowani za zbyt wielkie naginanie się w stronę Conora i to właśnie zrobiliśmy [a on nie przyjechał].

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

13 KOMENTARZE

  1. Ukartowane żeby Conor nie dostał drugi raz wpi@rdolu. Przekalkulowali i musieli jakos z tego uciec by wyjść z twarzą ( nie mogła być kontuzja jak Aldo i RDA)

  2. @Cloud propsy za zdjęcie, lepsze byłoby z wielkim bongosem, ale rozumiem, że tylko takie z "idealnych do tego wątku" było dostępne 🙂

  3. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to Jones vs DC 2 będzie jako main event. Ale i tak UFC oberwało przez te zagrania Conora.

  4. Hahaha uwielbiam Diazów i ten ich punkt widzenia. Jebać to wszystko, walczę z Connorem 🙂 Łysy ładnie palił raka, na tej konfie.

  5. Hashtag

    Na jachcie, z dala od USADA

    USADA to jeszcze na środku oceanu o 7 rano by mu na jacht wpadli

  6. Mam nadzieję, że do końca będzie sztywniutki i nie da się przekupić żadnym hajsem. Szacun Nate!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.