conor_mcgregor

Czy tym razem predykcje Conora McGregora się sprawdzą? Irlandczyk znany jest z przewidywania wyników swoich starć. W przeszłości mówił o drugiej rundzie z Mendesem – znokautował go w drugiej. Słynne są również słowa o pierwszej połowie pierwszej rundy z Jose Aldo – i znokautował go w… 13 sekund. Miał kilka wpadek, ale główne predykcje spełniły się co do joty. I tym razem Irlandczyk pokusił się o wywróżenie wyniku walki z Natem Diazem. Oto co miał do powiedzenia na konferencji prasowej:

Szanuję Nate’a. Nie zrozumcie mnie źle, naprawdę szanuję Nate’a. Jest sporo c*pek w tej grze, ale on nie jest jedną z nich. Jest pewna doza respektu między nami, ale to i tak wszystko biznes. A biznes jest biznesem. Zostanie znokautowany w przeciągu pierwszej rundy.

Conor wypomniał również wady jakie zauważył u swego rywala:

Jego praca nóg ma pewne powtarzające się segmenty a jego ubogie ruchy są czytelne, łatwe do przewidzenia. Będzie zbyt wolny w klatce (…) Jego delikatne ciało i brak przygotowania sprawią, że nie będzie w stanie znieść okrucieństwa, które mu sprawię.

Nate Diaz z kolei odpowiedział:

Taa, po prostu zabiję, albo sam zostanę zabity. Na to się piszę.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

4 KOMENTARZE

  1. Cześć. Słuchajcie z góry przepraszam, że wrzucam to tutaj, ale chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tego filmu, mojego autorstwa. Dlaczego umieszczam to tutaj ? Bo jestem ciekaw opinii ludzi, którzy interesują się innym sportem. Zapewne część z Was ogarnia piłkę nożną, ale większość zapewne MMA, dlatego jestem ciekaw czy ten film robi jako-takie wrażenie czy nie bardzo, jestem ciekaw Waszej opinii. Dodam tylko, że dopiero z tym zaczynam, to nic wielkiego w sumie.https://www.youtube.com/watch?v=TuM1pVWP81E

  2. Diaz wziął to tylko dla pieniędzy , fani zajarani więc UFC zrobił dużo pieniędzy , sportowo ta walka nie ma sensu.A Conor jak zapowiada znokautuje nieprzygotowanego Nate w pierwszej rundzie tak jak zapowiada  I wszyscy zadowoleni.Ale i tak chętnie to zobaczę 🙂

  3. To mógł cwaniaczek ze starszym Diazem spróbować w pół-średniej, szybko skońćzyło by się cwaniaczenie Conora. Ale szanując Diaza szanuję Ciebie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.