Esther Lin

 O podpisaniu kontraktu z UFC przez CM Punka wypowiedział się niemal każdy zawodnik tej organizacji. Jednym z nich był Nate Diaz, który na wieść o debiutancie zareagował tak:

Później młodszy z braci Diaz dodał również, że transfer zawodnika WWE do UFC jest „straszną rzeczą dla tego sportu”. Okazja do konfrontacji tej dwójki pojawiła się na gali UFC 200, jednak ku zaskoczeniu Punka, Nate zaczął mówić o nim same pozytywne rzeczy.

Podczas UFC 200 miałem przyjemność rozdawać autografy. W pewnym momencie ludzie, którym podpisywałem autografy zaczęli wskazywać coś za moimi plecami. Później usłyszałem, jak ktoś krzyczy moje imię. Okazało się, że za mną siedzi Nate Diaz, który krzyczy, abym do niego podszedł.

W rozmowie z Damonem Martinem dla Fox Sports, Punk opowiedział, jak przebiegała jego rozmowa z Natem na gali w Las Vegas oraz jak zmieniło się jego podejście do młodszego z braci Diaz.

Nie wiem, czy to złość rujnuje obraz Diaza, ale w rzeczywistości jest to ku*ewsko miły facet. Kiedy do niego podszedłem powiedział ” Hej koleś, nie znam cię i przepraszam za to, co mówiłem. Gilbert Melendez i Ronda Rousey mówili, że jesteś spoko koleś”. Zacząłem rozglądać się za kamerami i odpowiedziałem, że wszystko w porządku. To naprawdę bardzo miło z jego strony. Jest super kolesiem.

CM Punk zadebiutuje w oktagonie na gali UFC 203. Jego przeciwnikiem będzie Mickey Gall. Ich starcie będzie jednym z pojedynków karty głównej wydarzenia, które odbędzie się 10 września w Cleveland.

26 KOMENTARZE

 1. nazwisko z malej? jeszcze jak to byl by conor to by przeszlo a tak to obraza dla niego

  Ojej, niedopaczenie. Już poprawiam 🙂

 2. Punk mi rujnuje obraz Nathana. Powinien mu stockton slapa zasadzić na powitanie a nie się pultać. Nie idź tą drogą Nate.

 3. Panie Bartłomieju, pan spojrzy i zobaczy, że można nie gwiazdkować :censored::lol:

  Szefol nie gwiazdkuje to chyba można 😀

 4. Na pizdę od Rudego dostał – i jaki miły !

  :irish:

  Podczas UFC 200 miałem przyjemność rozdawać autografy. W pewnym momencie ludzie, którym podpisywałem autografy zaczęli wskazywać coś za moimi plecami. Później usłyszałem, jak ktoś krzyczy moje imię. Okazało się, że za mną siedzi Nate Diaz, który krzyczy, abym do niego podszedł.

  Najpierw czytamy, dopiero pozniej komentujemy.

 5. Najpierw czytamy, dopiero pozniej komentujemy.

  Dobrze, że edytowałeś bo myślałam, że coś nie tak… #kamieńzserca 🙂

 6. Dobrze, że edytowałeś bo myślałam, że coś nie tak… #kamieńzserca 🙂

  Wiadomo, że bracia to spoko ziomki, nie żadni gangsterzy. Może bardziej tacy ulicznicy, ale nie tacy jak w Polsce, co piją Harnasie 😀

 7. Ludzie którzy myślą, że Diazy to gangsterka nic nie kumają. To sa Stocktońskie uliczniki a nie jakaś zajebana mafia.

 8. Jednak wygwiazdkowałam to 😀

  Zawsze chciałam być trochę cenzorem :3

  Nie bądź cenzorem, bądź sobą :mamed:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.