Poza standardowymi kategoriami w których przyznajemy nagrody w tym roku pokusiliśmy się o dodanie kilku nowych. Jedną z nich jest tytuł „Najbardziej przecenianego zawodnika roku”. W domyśle ma być to zawodnik który świetnie rokował, miał być diamentem zarabiającym krocie jednak ostatecznie jego występy zniweczyły owe płonne nadzieje. Coś w rodzaju rozczarowania roku ale ściśle zobrazowane w postaci konkretnego zawodnika. Jednogłośnie w 2016 roku był to nie kto inny jak Sage „Super” Northcutt.

Sage został odkryty jeszcze w roku 2015 w programie „Dana White lookin’ for a fight” w którym to Prezydent UFC poszukuje młodych talentów. Tego samego roku udanie zadebiutował oraz zwyciężył drugą walkę dając zapowiedź na rozbłysk sławy i talentu na rok 2016. Tak się jednak nie stało. Już na początku ubiegłego roku Sage dał się poddać obiecującemu Bryanowi Barberenie niczym zupełny amator. Również w ostatniej walce w 2016 roku również dał się poddać w zadziwiająco prosty sposób Mickiemu Gallowi. Co prawda dwie porażki Sage przeplótł wygraną nad Enrique Marinem jednak nie był to rywal szczególnie groźny a nadzieje pokładane w młodym zawodniku z Texasu były zdecydowanie ponad ten poziom. Poza brakiem spełnienia oczekiwań fanów często krytykowane były także zarobki Northcutta, który chociażby za ostatnią porażkę zainkasował 60 tys. dolarów podstawy. Wszystko to sprawiło, że w naszych oczach to właśnie Sage został najbardziej przecenionym zawodnikiem w roku 2016.

Pozostałe światowe Nagrody MMARocks.pl za 2016:

Nagrody MMARocks w światowym MMA za rok 2016: Walka Roku
Nagrody MMARocks w światowym MMA za rok 2016: Występ Roku
Nagrody MMARocks w światowym MMA za rok 2016: Runda RokuNagrody MMARocks w światowym MMA za rok 2016: Poddanie Roku
Nagrody MMARocks w światowym MMA za rok 2016: Rywalizacja Roku
Nagrody MMARocks w światowym MMA za rok 2016: Klub Roku
Nagrody MMARocks w światowym MMA za rok 2016: Gala Roku
Nagrody MMARocks w światowym MMA za rok 2016: Nokaut Roku

 

42 KOMENTARZE

 1. Naprawdę ktokolwiek wierzył w tego chłopa żeby teraz mu nagrodę dawać?

  Ronda? Holm? Almeida?

  Almeida? Bo przegrał z obecnym mistrzem?? Serio? :no no:

 2. Polemizowalbym z tym tytulem, bo zeby kogos przeceniac trzeba najpierw kogos cenic, a to byla raczej proba zaklinania rzeczywistosci.

 3. Almeida? Bo przegrał z obecnym mistrzem?? Serio? :no no:

  Almeida bo przyjmuje wszystko na twarz i dziadek Pickett go prawie znokautował… ale to było w zeszłym roku, więc ok. Fakt faktem to Almeida miał być już teraz mistrzem, nikt, nawet Dana nie mówił tak o Sejdżu.

 4. Co to za nagroda, pierwszy raz widzę ją na mmarocks chyba ktoś bardzo nie lubi tutaj Sage haha 😀

 5. Almeida bo przyjmuje wszystko na twarz i dziadek Pickett go prawie znokautował… ale to było w zeszłym roku, więc ok. Fakt faktem to Almeida miał być już teraz mistrzem, nikt, nawet Dana nie mówił tak o Sejdżu.

  Gość przegrał jedną jedyną walkę w karierze z rewelacyjnym, aktualnym mistrzem. Pozostałych przeciwników odprawiał z kwitkiem w pięknym stylu.

  Rzeczywiście, przegryw w chuj :DC:

 6. Co to za nagroda, pierwszy raz widzę ją na mmarocks chyba ktoś bardzo nie lubi tutaj Sage haha 😀

  W poprzednich latach była ta kategoria?

  Poza standardowymi kategoriami w których przyznajemy nagrody w tym roku pokusiliśmy się o dodanie kilku nowych. Jedną z nich jest tytuł "Najbardziej przecenianego zawodnika roku".

 7. Conor powinien dostać ten tytuł. Za to , że go Diaz udusił jak dzieciaka. I za to , że ma dyspense na KOKS w USADA

 8. Rousey, McGregor, Nortcutt, Van Zant, Nate Diaz, Perry, Brooks, Holm, Almeida. No i w sumie mozemy dodac jeszcze naszego koreanskiego gimbusa, ktory dostal od Swansona.

 9. McGregor, Nortcutt, Van Zant, Nate Diaz, Perry, Brooks, Almeida.

  Akurat Ci 100%

  Rousey to już w zeszłym roku "umarła"

 10. No i w sumie mozemy dodac jeszcze naszego koreanskiego gimbusa, ktory dostal od Swansona.

  Młody pokazał, że ma serce do walki. Zachwiał też Swansonem, więc ja bym go nie skreślał.

 11. Młody pokazał, że ma serce do walki. Zachwiał też Swansonem, więc ja bym go nie skreślał.

  Tez go nie skreslam, ale przed walka z Cubem byl kreowany na morderce, bo nim byl. Oby jego mozg sie zregenerowal i wrocil silniejszy.

 12. Gość przegrał jedną jedyną walkę w karierze z rewelacyjnym, aktualnym mistrzem. Pozostałych przeciwników odprawiał z kwitkiem w pięknym stylu.

  Rzeczywiście, przegryw w chuj :DC:

  Powtórzę: Nigdy nie wierzyłem w Sejdża, co więcej, chyba nikt tutaj w niego nie wierzył, więc to jest kopanie leżącego. Więcej osób stawiało na Rondę niż na niego, więc to ona powinna wygrać tę kategorię. (Chyba że uważacie że jest tak słaba że nawet tu wygrać nie potrafi, co zrozumiem)

 13. Powtórzę: Nigdy nie wierzyłem w Sejdża, co więcej, chyba nikt tutaj w niego nie wierzył, więc to jest kopanie leżącego. Więcej osób stawiało na Rondę niż na niego, więc to ona powinna wygrać tę kategorię. (Chyba że uważacie że jest tak słaba że nawet tu wygrać nie potrafi, co zrozumiem)

  Ale ja nie nawiązuje do Sage, nie wiem kto miałby "wygrać" tę konkurencję. Być może Ronda.

  Ja po prostu wiem, że na pewno nie Almeida.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.