Asia_i_Piotr_MMAster_063

(Foto Piotr Mizerski / TVN Turbo) Informacja prasowa:

Już w sobotę, o godz. 17.30, na antenie TVN Turbo, zobaczyć można premierową emisję czwartego już odcinka programu MMAster.

W tym odcinku, Joanna Jędrzejczyk i Piotr Strus, sprawdzą umiejętności uderzania 9-ciu pozostałych adeptów. Przygotowane zadania, przetestują ich umiejętności zarówno w stójce, jak i w parterze. Dodatkowym zadaniem będzie kolejna „ścieżka zdrowia”, tym razem na zewnątrz i na niewdzięcznej, sypkiej nawierzchni. Całość, tradycyjnie już, zakończy walka o pozostanie w programie – przegrany odpada! Zgodnie z nową formułą, przyjętą od obecnej serii programu, najgorszy podczas ćwiczeń jest nominowany do ostatecznego pojedynku w klatce. Jednak to on sam będzie mógł wybrać sobie rywala z pozostałych uczestników. Jak pójdzie finalistom w pracy z workiem i z „bolkiem”? Jak pokażą się w teście na czas? Kto będzie najgorszy i jakiego rywala wybierze?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania poznacie już w sobotę, o godz. 17.30, włączając TVN Turbo!

Zapraszamy!

5 KOMENTARZE

  1. Oglądam to i muszę przyznać, że bardziej mi się ten sezon podoba, niż poprzedni. Jakoś mam wrażenie, że więcej się dzieje i jest to bardziej przemyślane wszystko.
    A co do tego czwartego odcinka, to widzę, że znów „ścieżka zdrowia”, ciekawe czym będzie się różniła od tej z eliminacji, oprócz tego, że jest na zewnątrz…
    Dobra sobota się zapowiada – najpierw to, później KSW. Trzeba dużo popcornu kupić 😉

  2. co z futbolistami Warsaw Eagles, bo jeśli dobrze kojarze to był jakiś czas temu news, że mają wystąpić?

  3. Nie podoba mi się taka forma, że najgorszy wybiera z kim ma się bić. Według mnie powinno walczyć ze sobą dwóch najgorszych w danym odcinku o przetrwanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.