Juras

Informacja Orange Sport:

Ile zarabiają zawodnicy? Ile kosztuje zorganizowanie gali? Skąd brać na to pieniądze? Fight raport 85, poza standardową dawka niezbędnych informacji ze świata sportów walki (w tym o drugim zwycięstwie Piotra Hallmanna w UFC i relacji z PLMMA 35) zawiera rozważania właśnie na ten temat.

Izabella Matczak sprawdziła ile jest kasy w polskim MMA. Co z tego wynikło? Odpowiedź właśnie w 85. odcinku Fight raportu, który prowadzi – tradycyjnie – Łukasz „Juras”Jurkowski.

Premiera Fight raportu 85 we wtorek, 10 czerwca 2014, o godz. 19:30, tylko w Orange sport.

Powtórki:

środa 11 czerwca, godz. 13:10
piątek 13 czerwca, godz. 6:30
piątek 13 czerwca, godz. 16:15
niedziela 15 czerwca, godz. 6:00
niedziela 15 czerwca, godz. 20:20
poniedziałek 16 czerwca, godz. 9:30

9 KOMENTARZE

  1. Jestem zaskoczony tym, ze pojawilo sie troche konkretnych kwot w tym materiale, zwlaszcza ze strony Martina. Redakcja znowu na wojennej sciezce z Michalem 🙂 ? Czekam na jakas, jak zwykle ekspresyjna, riposte Masakry. Podsumowanie tematu przez trenera Okninskiego tez fajne. Pieniadze to sa w UFC a na PLMMA zawodnicy walcza sportowo 🙂  

  2. Dzięki Voranek, jak zwykle można na Ciebie liczyc !!

    Szkoda ze wypowiedzi o warunkach finansowych w polskim mma byly tak pociete ale i tak sporo informacji było w tym programie przekazanych. Co do Kity to z pewnoscią ma kolejny powod zeby strzelic focha na mmarocks.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.