mmaster

Informacja prasowa TVN Turbo:

W pierwszych dwóch odcinkach MMAster mogliśmy obejrzeć proces eliminacji, w wyniku którego Joanna Jędrzejczyk i Piotr Strus wybrali finałową 10-tkę drugiej edycji programu. Po licznych testach siłowych, kondycyjnych i technicznych, widzieliśmy również kilka sparingów, które eliminowały najsłabszych z programu.

Teraz, rozpoczynamy właściwą pracę. Tematem przewodnim trzeciego odcinka będzie balans i równowaga. Bardzo ważne aspekty w MMA, a często pomijane lub nie traktowane w stu procentach poważnie. Oprócz pracy nad tymi elementami, prowadzący postanowili znów zaserwować adeptom „tor przeszkód”. Oczywiście, jak zawsze nie zabraknie walki o pozostanie w programie. Tym razem już w pełnej klatce!

Pożegnamy też jednego z faworytów po eliminacjach oraz poznamy jego następce…

Zapraszamy już o 17.30 na antenę TVN Turbo!

20 KOMENTARZE

 1. Zadługo mam internet żeby nie wiedzieć jak skończyła się scena na zdjęciu….

 2. Fajne zdjęcie! Dobra z nich para 😉
  A tak serio to fajnie, że mają klatkę pełną w tej edycji. Mam nadzieję, że już do końca. Ta z pierwszej edycji była jakaś dziwna i klaustrofobiczna…

 3. Obym się wyrobił i obejrzał. Jeżeli nie, to licze na szybka reakcję MMAVideos. 

 4. „Zadługo mam internet żeby nie wiedzieć jak skończyła się scena na zdjęciu….”

  hahaha o tym samym pomyslalem 😀

 5. Hej a wiadomo co z Emilem?? Chyba nie odpadł ostatnio to dlaczego go dzisiaj nie było?

 6. Obejrzałem odcinek, fajny ;). Ale moim zdaniem ta nowa zasada z wybieraniem przeciwnika do sparingu jest zła. Premiująca zawodnika, który się źle pokazał, bo może sobie wybrać przeciwnika pasującego pod swój styl. A niesprawiedliwa dla tego, który wykonywał dobrze ćwiczenia.

 7. Każdy zawodnik powinien być przekrojowy.. a noż wbije się kosa na kamień…  zasada dobra 

 8. No, ale widzisz, przez tą zasadę, możesz dobrze wykonywać zadanie, ale jeżeli Ciebie wybierze ten co wykonywał źle to i tak jesteś zagrożony. Czyli wychodzi na to, że nie opłaca się dobrze wykonywać tych ćwiczeń. Dla mnie trochę bzdura, to już lepiej byłoby, gdyby losowali zawodnika dla tego najsłabiej wykonywującego zadania.

 9. Każda zasada ma swoje wady i zalety.. mi się ta zasada podoba tobie nie musi 😛  takie moje zdanie 🙂

 10. Zgadzam sie z Halnym to jest po prostu niesprawiedliwe.Teraz lepiej robic cwiczenia zeby byc w srodku stawki i oszczedzac sily na ewentualny sparring.

 11. Zasada bardzo dobra bo nikt nie czuje się w stu procentach bezpiecznie. No i to, co Strus powiedzial w odcinku – jak ktoś jest tym najlepszym to wygra walkę i to udowodni. A oni szukają”tego jednego”. Bardzo dobrze bo nie ma tak, że mistr treningu zawsze jest bezpieczny. W ogóle druga seria na mega plus!!

 12. Tylko, że to trochę niefair wobec kogoś kto najlepiej wypadł w odcinku może być. W tym wypadku tym bardziej, chłopak się stara, żeby nie musieć przyjmować na twarz w ciągu jedynie kolejnych 2 bodajże dni, bo matura to ci już mówią co mówili…W następnym odcinku mógłby się tłuc po twarzy bez problemu, ale w tym trochę nie wypada. Nie raz pójście w takim stanie w jakim byłpo walce skończyłoby się wyje*ką z egzaminu czy nawet uwaleniem po prostu. No i chyba nawet dziewczynie łatwiej by to wybaczyli, bo pomyśleliby, że ją w domu biją i trzeba jej zaliczyć, żeby się wyrwała z domu ;]

  Oczywiście, lepszy zawsze wygra, ale…to ten, który był najsłabszy w dniu ma udowadniać, że jest lepszy, a nie ktoś komu poszło odpadać, bo ktoś najsłabszy sobie go dobrał pod swój styl. Najlepszy też nie wygra z każdym kogo się mu postawi, bo wiele zależy od tego kto się konfrontuje przede wszystkim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.