O godzinie 19:30 rozpocznie się gala MMA-VIP, podczas której Marcin Najman ma stoczyć swój ostatni pojedynek. Jego przeciwnikiem będzie Szymon Wrzesień. W karcie walk widzowie zobaczą również między inanymi występy pięściarzy debiutujących w mieszanych sztukach walki – Marcina Rekowskiego i Przemysława Opalacha.

Walka wieczoru:

Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień pokonał Marcina Najmana przez techniczny nokaut (uderzenia w stójce) w rundzie drugiej

Karta główna:

Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki pokonał Adriana Ciosa jednogłośną decyzją sędziów
Edward Mazur pokonał Dominika Tymana przez poddanie (duszenie w parterze) w rundzie drugiej
Patryk Kowoll pokonał Marcina Rekowskiego przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej
Przemysław Opalach pokonał Konrada Cyranowskiego przez techniczny nokaut (uderzenia na korpus w stójce) w rundzie pierwszej
Mateusz Kisiel pokonał Sebastiana Troninę przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej
Krystian Rosa pokonał Adriana Sulikowskiego przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej

Zwiastun wydarzenia (Izabela Badurek nie wystąpi ostatecznie na gali):

368 KOMENTARZE

 1. Kto tam walczy?

  Szkoda, że ten co walczy z fit dzikiem nie ma pseudonimu "mangowy" (KMWTW :roberteyeblinking:)

 2. Kto tam walczy?

  Szkoda, że ten co walczy z fit dzikiem nie ma pseudonimu "mangowy" (KMWTW :roberteyeblinking:)

  Podobno 3 od konca  walka to zuzlowcy. Mateusz Kisiel- to uczestnik ostatniej edycji ,,Rolnik szuka zony '' który startował do rolniczki.

  Zlotowa – taksowkarz, youtuber, byly zawodnik Fame.

  Opalach,Rekowski ,Patryk Kowoll to bokserzy. Reszta nie mam pojęcia .

 3. Pierwszy raz widzę kartę bez zawodnika z dodatnim rekordem.

  Ten taksówkarz kiedyś Bonusowi najebal, więc chociaż jeden jest :korwinlaugh:

 4. Ten taksówkarz kiedyś Bonusowi najebal, więc chociaż jeden jest :korwinlaugh:

  Zlotowa nie ma dodatniego bilansu bo walczył juz na innej gali i przegrał.

 5. Nawet tego gówna nie oglądam. Najman przeciez wygra, bo on jest organizatorem tej pseudogali, on płaci Złotówie gażę za walkę, jest dla niego pracodawcą, więc nie może być inaczej.. Oni się już dawno umówili na ustawkę. Najman wygra po obaleniu i po duszeniu, albo po dźwigni niczym rasowy zapaśnik. Jak ktoś wykupi tego gówno i będzie się tym emocjonował, to naprawdę jest niereformowalnym frajerem.

 6. Nawet tego gówna nie oglądam. Najman przeciez wygra, bo on jest organizatorem tej pseudogali, on płaci Złotówie gażę za walkę, jest dla niego pracodawcą, więc nie może być inaczej.. Oni się już dawno umówili na ustawkę. Najman wygra po obaleniu i po duszeniu, albo po dźwigni niczym rasowy zapaśnik. Jak ktoś wykupi tego gówno i będzie się tym emocjonował, to naprawdę jest niereformowalnym frajerem.

  To za to gowno trzeba jeszcze płacić ?

  :wow:

 7. Co to za rozpiska zlepek wszystkiego. Do jakiego momentu doszliśmy żeby którykolwiek z organizatorów położył kasę na takie coś. Równie dobrze mógł nagrać ustawke gimnazjalistów za szkołą.

  Boże zatrzymaj świat ja wysiadam…

 8. Gala Babilona sześć stron, idę o zakład, że VIP przebije 😆

  VIP będzie miał więcej komentów zanim się zacznie 😎

 9. Najman po ostatnim numerze musi pokazać jaki to on jest znakomity w MMA więc obstawiam wygraną przez latającą balachę albo jego ,,koronną" gilotynę.

 10. Najman po ostatnim numerze musi pokazać jaki to on jest znakomity w MMA więc obstawiam wygraną przez latającą balachę albo jego ,,koronną" gilotynę.

  Marcin ostatnia walkę wygra w taki sposób, ze klepnie nogę z takiej siły   Złotówy , aż ta wybuchnie  za całą  jego karierę w MMA.

 11. Zastanawiam się dlaczego "to" jest promowane na tym portalu… kurwa aż ciężko oprzeć się wrażeniu, że chodzi o kliknięcia…. :sos:

 12. Zastanawiam się dlaczego "to" jest promowane na tym portalu… kurwa aż ciężko oprzeć się wrażeniu, że chodzi o kliknięcia…. :sos:

  Babilon MMA 19 – 6 stron, UFC 258 – na razie 9 postów, szit gala Najmana już dwie strony …

  :razz:utinlaugh:

 13. Zastanawiam się dlaczego "to" jest promowane na tym portalu… kurwa aż ciężko oprzeć się wrażeniu, że chodzi o kliknięcia…. :sos:

  Chodzi o godne pożegnanie ikony MMA w Polsce :roberteyeblinking:

 14. Zastanawiam się dlaczego "to" jest promowane na tym portalu… kurwa aż ciężko oprzeć się wrażeniu, że chodzi o kliknięcia…. :sos:

  Patelnio, nie żartuj. Gala Najmana nie miała żadnej promocji na portalu. W ciągu trzech miesięcy daliśmy siedem wpisów o tej gali, które mogły zainteresować naszych czytelników. Nigdzie nie promowaliśmy tej gali, nigdzie nie zachęcaliśmy do kupna PPV, nie jesteśmy na gali, nie robimy wywiadów. Czy gala wygeneruje nam "kliknięcia"? Oczywiście. Dlatego są wyniki na żywo też z niej. Jednak przy całej niechęci do MMARocks nie można powiedzieć, że galę promujemy. W przeciwieństwie do konkurencji, która pojechała na galę, robi z niej wywiady, codziennie prawie wrzucała na FB wpisy o tej gali i która ma ref-linka promującego kupno PPV. Więc jeśli mówimy o "kliknięciach" to OD CHUJA będzie ich w lutym u naszej konkurencji, z ogromną stratą dla nas 🙂 Więc serio, to raczej nie do nas wpisy o promocję gali Najmana 🙂

 15. Jednak przy całej niechęci do MMARocks nie można powiedzieć, że galę promujemy.

  Niechęci ? Jakby takowa występowała, nie wchodziłbym na MMARocks. Może po prostu mimo relatywnie młodego wieku, nie umiem się pogodzić z takimi tworami jakim jest Fame czy w.w "to".

 16. Jednak przy całej niechęci do MMARocks nie można powiedzieć, że galę promujemy.

  Niechęci ? Jakby takowa występowała, nie wchodziłbym na MMARocks. Może po prostu mimo relatywnie młodego wieku, nie umiem się pogodzić z takimi tworami jakim jest Fame czy w.w "to".

  Tzn. tak ogólnie pisałem, że nawet jakby ktoś nam źle życzył, nie można powiedzieć, że promujemy to wydarzenie 🙂 O Fame z kolei można powiedzieć, że promujemy, bo coraz częściej piszemy, ale gala Najmana to po prostu kilka kontrolnych tematów, żebyśmy nie przerżnęli aż tak wysoko z konkurencją w lutym 🙂 Dziś na pewno skupiamy się na UFC 😎

 17. przecież najman sam tego nie organizuje, daje nazwisko co potwierdza teze że ostatni wybryk był ustawiony.  całe to ppv to dziadostwo, idąc tym torem płaćmy za skoki, mecze piłkarskie, formułe 1 etc. bo jak stwierdził pionier tej opcji w polsce nikogo te cztery dyszki nie zbawia ale jak ktoś lubi sport to się by uzbierało,  plus kablówka i abonament.

 18. Juz taki ostatni gwóźdź w stronę Najmana póki to czynny zawodnik, rozbraja mnie to, ze Popek zrobił sobie kaloryfer, Złotówa zrzucił pół swojej masy  , a Najman od lat chodzi z tym piwnym brzuszkiem, a co walkę zapowiadał formę życia.

 19. Nie ukrywam prawdziwe MMA obejrzę czasem, ale już mi się przejadło… Człowiek kiedyś wstawiał na St-Pierre vs Koscheck, teraz nawet na McGregora nie ma takiej chęci… Co innego Marcinek.. Jego zawsze chętnie obejrzę, w tym wypadku ze strims.world 🙂

 20. Skoro na Fame mma – wywiady dajecie to nie wiem dlaczego Najmana gala niby taka zła i obciachowa..

  Do faME zgrywaliście prawilniaków dopóki dopóty słupków nie zobaczyliście – z Najmana galą dokładnie tak samo by było gdyby oglądalność była jak fame..

  Nie wiem po co te tłumaczenia i usprawiedliwienia.

 21. Gdybym miał pewność, że El Testosteron opuści galę w karetce, to nawet bym kupił PPV. No ale takiej pewności nie mam więc trzeba sobie radzić inaczej

 22. Scenariusz na główną walkę jest taki:

  W walce z Najmanem się coś odjebie, jakiś faul po którym będzie musiał interweniować sędzia Mirek Okniński. Miras poszarpie się z Marcinkiem i kolejna gala bedzie zbudowana na kanwie tego konfliktu.

  Niepotwierdzone info, z głowy jadę, ale postawiłbym na to hajs.

 23. Scenariusz na główną walkę jest taki:

  W walce z Najmanem się coś odjebie, jakiś faul po którym będzie musiał interweniować sędzia Mirek Oknińsko. Miras poszarpie się z Marcinkiem i kolejna gala bedzie zbudowana na kanwie tego konfliktu.

  Niepotwierdzone info, z głowy jadę, ale postawiłbym na to hajs.

  Za duzo filmow akcji.

 24. Gdybym miał pewność, że El Testosteron opuści galę w karetce, to nawet bym kupił PPV. No ale takiej pewności nie mam więc trzeba sobie radzić inaczej

  Daj znaka jak coś, bo żałuję, że nie oglądam, no ale klauzula sumienia zobowiązuje.

 25. Solecki z TVP Sport w studio 😆 A PiS chciał banować Fame swego czasu :crazy:

  Gala experta TVP info i obrońcy Jasnej Góry

  :fjedzia:

 26. walka typow co nie umieja skrecic w prawo na motorze to cos czego potrzebowalem

  Podobno Najman ma już rozpiskę na kilka gal:

  Brydżyści, curlingowcy, biathloniści, panczenistki …

 27. studio na stojaco piatkowska juz od 20 minut tak stoi jakies krzesla mogli im dac xD

  Za krzesła była dodatkowa opłata, więc jest jak jest i nie narzekaj, bo zaraz będą grzmoty :bleed:

 28. Najman mówi że walka ze Złotówą to 50/50 a wcześniej proponował Złotówie aby sobie wziął jeszcze dwóch kolegów do pomocy. 

  :siara:

 29. Najman mówi że walka ze Złotówą to 50/50 a wcześniej proponował Złotówie aby sobie wziął jeszcze dwóch kolegów do pomocy.

  :siara:

  :lesnarhappy:

 30. Pół godziny pierdolenia… to już niech pokażą te ring girls z Roksy, a nie jacyś żużlowcy, o których nikt nie słyszał…

 31. Ten typ z TVP najpierw mówi że fit dzik ważył 200 kg a teraz waży 128 poczym stwierdza że schudł 40 a nawet 60 kilo

 32. Juz taki ostatni gwóźdź w stronę Najmana póki to czynny zawodnik, rozbraja mnie to, ze Popek zrobił sobie kaloryfer, Złotówa zrzucił pół swojej masy  , a Najman od lat chodzi z tym piwnym brzuszkiem, a co walkę zapowiadał formę życia.

  On bierze przyklad z Caina. Koniu mial 6-pak i popatrz jak skonczyl ostatnio.

 33. Dobra, fajne fajnie, super eksperci, ale bić też się dzisiaj zamierzają, czy tylko studio? xD

  Najman czeka aż ktoś jeszcze wykupi PPV żeby mu się gala spięła finansowo

 34. Jest Edek Durda… pieniądz nie śmierdzi? 😆

  Mówisz o człowieku, który dał sobie przefarbować włosy na zielono i pomalować oczy :beczka:

 35. Mówisz o człowieku, który dał sobie przefarbować włosy na zielono i pomalować oczy :beczka:

  No ale Borek to jego kumpel i razem siedzą koło tego bukmachera. Czym go Najman (niby bankrut) przekonał oprócz hajsiwa?

 36. No ale Borek to jego kumpel i razem siedzą koło tego bukmachera. Czym go Najman (niby bankrut) przekonał oprócz hajsiwa?

  No hajsiwem właśnie. Błazna z siebie dał zrobić też dla hajsiwa a nie z przyjaźni do Borka przecież 😆

 37. No hajsiwem właśnie. Błazna z siebie dał zrobić też dla hajsiwa a nie z przyjaźni do Borka przecież 😆

  Durda to już freelancer a nie gość na kontrakcie. Ja zakładam, że dla Najmana by się nie przefarbował, niezależnie od forsy.

 38. durda lapie sie wszystkiego co sie da chlop raczej nie odrzuca ofert komentuje bobsleje kolarstwo pilke boks jak trzeba to wyskoczy zapowiadac bijokow z gromdy

 39. Durda to już freelancer a nie gość na kontrakcie. Ja zakładam, że dla Najmana by się nie przefarbował, niezależnie od forsy.

  Ja tam go osobiście nie znam, ale nie byłbym taki pewien :fjedzia:

 40. Pierdole, nawet nie nabijam im wyświetleń na strims.world czy gdzie indziej.

  Tutaj czytam relacje, Panowie nie zawiedźcie mnie! :conorsalute:

 41. Haha ja pierdole, niby odpaliłem tą galę, ale bardziej się skupiam na zamieszczanych tutaj komentarzach:rofl:

 42. Nestor polskiego MMA krzyczacy do mikrofonu "Pieknie, pieknie !!!", w chwile gdy doswiadczony piesciarz oklada goscia znajacego walke w stojce z Youtube, za jedyne 30 PLN.  Mam nadzieje, ze Marcin bedzie organizowal te gale cyklicznie, najlepiej w terminie zbierznym z KSW i FEN, odpadnie dylemat czy placic K&L czy Jozwiakowi 😉

 43. Czy mi się wydaje, czy ten od czasu do czasu farbowany prowadzący, któryś już raz w wywiadzie wytknął zawodnikowi to, co spierdolił podczas walki?

 44. Włączyłem strima żeby zobaczyć Rexa i trafiłem na wywiad po walce. Rekowski nie powinien już więcej przyjmować na głowę bo kiepsko z nim.

 45. Włączyłem strima żeby zobaczyć Rexa i trafiłem na wywiad po walce. Rekowski nie powinien już więcej przyjmować na głowę bo kiepsko z nim.

  :razz:udziaonicbyniedao:

 46. Kurwa, trochę przeraża mnie ile Cohonesowiczów to ogląda :eddieconspiracy:

  Z tego, co widzę, to tylko parę osób, KRS ogląda pewnie z 5 razy tyle :iamdone:

 47. Tak jak myślałem łączny czas walk powinien się zamknąć w 15 minut. Nie ma co się dziwić, że ludzie nie chcą płacić za 2h bredzenia w studio i kilkanaście minut marnej bitki.

 48. Serio żadna walka nie wyszła za 1 rundę? :juanlaugh:

  Spokojnie, Najman powalczy pełne 5 rund, więc średnia będzie ok.

 49. Nie wiem czy było mi dane kiedyś oglądać tak gównianą gale, chyba nawet Fame mma1 budziło jakieś emocje nawet negatywne, a tu nie wiem jak to nazwać … Współczucie, litość

  Na tej gali komentatorzy zachwycają się że walka trwa ponad 4 minuty ::duszenie::

 50. Kurwa, trochę przeraża mnie ile Cohonesowiczów to ogląda :eddieconspiracy:

  Trzeba sie z tym oswoic, a to wymaga czasu 😉

 51. Ale to miał być jednorazowy skok na kasę. Najman bankrut i w ogóle :childcry:

  W sumie nie znam nikogo kto by wykupil ppv

 52. W sumie nie znam nikogo kto by wykupil ppv

  Coś mi się widzi, że Najman dostał kasę od TVP pod stołem :crazy: W końcu to zwolennik PiSu, patriota i tak dalej…

 53. Coś mi się widzi, że Najman dostał kasę od TVP pod stołem :crazy: W końcu to zwolennik PiSu, patriota i tak dalej…

  Raczej Marcin ma zmienne poglądy tam gdzie powącha złotówki to szczeka i gryzie

 54. Walka zuzlowcow poki co najciekawsza. Oby władze żużlowe poszły po rozum do głowy i nie blokowali występów zawodnikow. Wiadomo, że nie będzie walczyl Zmarzlik, albo Nicki Pedersen, ale walki juniorów którzy walczą o wejście do skladu jak najbardziej przecież ci chłopacy ważą od 50-60 kg i wszyscy maja dobra kondyche. Na takie gale freakowe jak znalazł.

 55. Fit Dzik od kiedy jest fit i od kiedy jest trenerem? Bo niestety, ale tego nie widać.

  Ps. Czy miał przerwę w życiorysie? Z takim pseudo do Gromdy się nadaje.

 56. Walka zuzlowcow poki co najciekawsza. Oby władze żużlowe poszły po rozum do głowy i nie blokowali występów zawodnikow. Wiadomo, że nie będzie walczyl Zmarzlik, albo Nicki Pedersen, ale walki juniorów którzy walczą o wejście do skladu jak najbardziej przecież ci chłopacy ważą od 50-60 kg i wszyscy maja dobra kondyche. Na takie gale freakowe jak znalazł.

  Ojezu, ale taki pojedynek żużlowcy vs skoczkowie narciarscy pod patronatem Pana Marcina to by były Himalaje freakfightów.