Były mistrz kategorii lekkiej UFC oraz aktualny posiadacz tytułu BMF, Charles Oliviera, chce drugiej walki z Justinem Gaethje. Brazylijczyk ponownie nawołuje o rewanż z The Highlightem.

Ostatnio Justin Gaethje zszokował świat sportów walki, kiedy to odprawił Ilię Topurię przez TKO. Tym samym The Highlight jest nowym mistrzem kategorii lekkiej UFC. Teraz Gaethje znalazł się na celowniku m.in. Armana Tsarukyana czy Charlesa Oliveiry. Z Brazylijczyk mierzył się w przeszłości i przegrał przez poddanie. Do Bronxs w rozmowie z MMA Fighting raz jeszcze nawoływał o rewanż z Gaethje’em.

Dałem jasno znać, że czekam na walkę w Białym Domu, żebyśmy wiedzieli co będzie dla mnie następne. Teraz wiemy. Mistrzem jest Justin Gaethje i na pewno chcemy tej walki. Chcę być następny w kolejce. Nie ma nic lepszego niż dwa pasy na szali – BMF tytuł i pas mistrzowski kategorii lekkiej UFC.

Czekam na telefon. Stawka takiego pojedynku byłaby ogromna. W pierwszej walce była kontrowersja z moją wagą, zabrali mi pas mistrzowski, a ja walczyłem z nim na jego podwórku. Mamy historię. Mam do niego ogromny szacunek, ale ten rewanż musi się wydarzyć.

36-letni Oliveira (37-11, 1 NC MMA) w ostatnim pojedynku pokonał jednogłośną decyzją sędziów Maxa Holloway’a. Brazylijczyk nie dał rywalowi żadnych szans i w pełni zdominował go na dystansie pięciu rund. Do Bronxs tym samym zdobył pas BMF.

Była to trzydziesta siódma walka Oliveiry w UFC. W poprzedniej walce poddał w drugiej rundzie naszego rodaka, Mateusza Gamrota. Wcześniej Brazylijczyk wygrywał między innymi z Michaelem Chandlerem, Beneilem Dariushem czy właśnie Justinem Gaethje’em, przegrywał natomiast z Islamem Makhachevem, Armanem Tsarukyanem i Ilią Topurią. Do ich walki z Amerykaninem doszło w 2022 roku na UFC 274. Obecnie jest numerem 3. rankingu kategorii lekkiej UFC.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

14 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of lukaszwsk
lukaszwsk

BAMMA
Heavyweight

1,057 komentarzy 1,707 polubień

jakim prawem miałby wyprzedzić w kolejce Armana który go zniszczył?

Odpowiedz polub

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Heavyweight

17,122 komentarzy 129,133 polubień

jakim prawem miałby wyprzedzić w kolejce Armana który go zniszczył?

Bo to UFC a zniszczył to faktycznie ale Charles Gejcziego a Arman pokonał Oliveire splitem.
Też jestem za Armanem ale jeśli po raz kolejny ktoś inny dostanie walkę o pas to sam sobie będzie winien bo zamiast walczyć to buja się z tym żałosnym atencyjnym kurwiszonem Niną Dramą i woli moczyć w niej kija zamiast działać na dobro swojej kariery.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of HubiSSJ3
HubiSSJ3

UFC
Heavyweight

19,540 komentarzy 37,767 polubień

Bo to UFC a zniszczył to faktycznie ale Charles Gejcziego a Arman pokonał Oliveire splitem.
Też jestem za Armanem ale jeśli po raz kolejny ktoś inny dostanie walkę o pas to sam sobie będzie winien bo zamiast walczyć to buja się z tym żałosnym atencyjnym kurwiszonem Niną Dramą i woli moczyć w niej kija zamiast działać na dobro swojej kariery.

Też bym wolał zamoczyć kija w Ninie niż dostać w łeb od Gaethjego :fjedzia:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of lukaszwsk
lukaszwsk

BAMMA
Heavyweight

1,057 komentarzy 1,707 polubień

Bo to UFC a zniszczył to faktycznie ale Charles Gejcziego a Arman pokonał Oliveire splitem.

Ano, właśnie co tego splita. To w tej walce była chyba jedna z najbardziej odklejonych, pojedynczych punktacji w historii UFC. Punktowy który wskazał Oliveire, dał 3 runde brazolowi za 30 sekund parteru i nieudana próbę poddania. Podczas gdy przez prawie całą runde Arman lał w stójce Oliveire

Odpowiedz 1 Like

Avatar of JosueEstebanez
JosueEstebanez

PRIDE FC
Middleweight

6,960 komentarzy 16,563 polubień

jakim prawem miałby wyprzedzić w kolejce Armana który go zniszczył?

:mjsmile:
Ty oglądałeś tą walkę czy o jakiejś innej mowisz?

Odpowiedz polub

Avatar of Bambo
Bambo

UFC
Middleweight

10,155 komentarzy 69,078 polubień

tą walkę

Tę walkę. :tysoncoffe:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of lukaszwsk
lukaszwsk

BAMMA
Heavyweight

1,057 komentarzy 1,707 polubień

:mjsmile:
Ty oglądałeś tą walkę czy o jakiejś innej mowisz?

to ty chyba nie widziałeś tej walki

1. Oliveira, bo Arman głównie bronił sie przed gilotyną
2. Kompletna dominacja Armana w stójce i łokcie na glebie. 10-8 można sie pokusic
3. Arman łatwo. Oliveira poza próbą anakondy nic nie zrobił

29-27 albo 29-28 Arman

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Szaba
Szaba

Error Fighters Extreame

3,220 komentarzy 22,616 polubień
Avatar of JosueEstebanez
JosueEstebanez

PRIDE FC
Middleweight

6,960 komentarzy 16,563 polubień

to ty chyba nie widziałeś tej walki

1. Oliveira, bo Arman głównie bronił sie przed gilotyną
2. Kompletna dominacja Armana w stójce i łokcie na glebie. 10-8 można sie pokusic
3. Arman łatwo. Oliveira poza próbą anakondy nic nie zrobił

29-27 albo 29-28 Arman

Naciąganie drugiej rundy pod kacapa by dać według ciebie 10-8 by 29-27 lepiej wyglądało to jest zniszczenie? :mjsmile: bo łokcie na glebie? Jak Charles nie był rozbity, żadnego nokdaunu nic? :mjsmile:

Odpowiedz polub

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Heavyweight

17,122 komentarzy 129,133 polubień

Ano, właśnie co tego splita. To w tej walce była chyba jedna z najbardziej odklejonych, pojedynczych punktacji w historii UFC. Punktowy który wskazał Oliveire, dał 3 runde brazolowi za 30 sekund parteru i nieudana próbę poddania. Podczas gdy przez prawie całą runde Arman lał w stójce Oliveire

A co Ty. Bardziej odklejone to było jak GSP wygrał z Hendricksem bodajże albo Benson Hernderson 2 razy z Edgarem wygrał.

Odpowiedz polub

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Heavyweight

17,122 komentarzy 129,133 polubień

Też bym wolał zamoczyć kija w Ninie niż dostać w łeb od Gaethjego :fjedzia:

W niej zamoczyć to raczej nie jest wyzwanie bo do tej groty już większość fighterów UFC zaglądało dlatego Arman to debil bo mógłby mieć wiele lepszych a rucha po innych

Odpowiedz polub

Avatar of JosueEstebanez
JosueEstebanez

PRIDE FC
Middleweight

6,960 komentarzy 16,563 polubień

A co Ty. Bardziej odklejone to było jak GSP wygrał z Hendricksem bodajże albo Benson Hernderson 2 razy z Edgarem wygrał.

No ten przykład z GSP to chybiony bo wszyscy pamiętają jego obitą głowę po walce i to trochę zaburza obraz tej walki. Tam były dwie rundy (5+3) ewidentnie dla GSP których nie da się podważyć + dostał jedną z dwóch wyrównanych rund pierwsza albo druga bo już nie pamiętam dokładnie, ale oglądałem tą walkę jakiś czas temu kolejny raz i tam żadnego wałka nie było

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of Siwy25_1
Siwy25_1

UFC
Light Heavyweight

14,410 komentarzy 111,297 polubień

Też bym wolał zamoczyć kija w Ninie niż dostać w łeb od Gaethjego :fjedzia:

Wolałbym hajs za wpierdol od Korkiego niż zakutasić ninę.

Ale nie oceniam.

:lesnarhappy:

Odpowiedz polub

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Heavyweight

17,755 komentarzy 39,201 polubień

W niej zamoczyć to raczej nie jest wyzwanie bo do tej groty już większość fighterów UFC zaglądało dlatego Arman to debil bo mógłby mieć wiele lepszych a rucha po innych

Ja myślę, że on jej nawet nie rucha, bo to dzban... On jej kupuje prezenty, ona się rucha z innymi, on jest wkurwiony jeszcze bardziej i stąd cała drama. Nina Drama :tysoncoffe:

Odpowiedz polub