Jak dowiedziało się MMAFighting.com, żona Tony’ego Fergusona, Cristina, nie będzie starać się o przedłużenie zakazu zbliżania się wobec swojego męża. Przypomnijmy, że 13 marca wniosła ona pozew wobec Tony’ego o znęcanie się nad rodziną.

Według niej, najpierw zamknął się ze swoim 2-letnim synkiem w domu, wcześniej zmieniając w nim zamki. Żona Fergusona Cristina nie obawiała się jednak o życie malucha, więc policja jedynie przyjechała porozmawiać z ojcem. Za drugim razem od utajnionego świadka, policja dowiedziała się, że Ferguson nie śpi od trzech dni, demolując dom, bo wierzył, że „ktoś umieścił chip w jego nodze„. Chwilę później znalazł się drugi anonimowy świadek, który poinformował, że Tony rozpowiada, iż „ktoś jest w ścianach jego domu„.

16 lutego Cristina kolejny raz wezwała policję. Choć wtedy jeszcze nie skarżyła się na przemoc ze strony Tony’ego, powiedziała funkcjonariuszom, że obawia się o zdrowie psychiczne męża. Wspomniała, że Tony kropił ją wodą święconą.

Kolejny incydent miał miejsce z ojcem Fergusona, który zawiadomił policję po tym jak Tony wyrzucił go z domu. Ojciec byłego mistrza UFC stwierdził, że jego syn jest „poza kontrolą”.

Cristina chciała uzyskać pomoc dla męża. W przeszłości próbowała ona kilka razy wysłać go do psychiatry, lecz nieskutecznie. Warto wspomnieć, że żona Tony’ego nie wniosła pozwu o rozwód. Teraz Tony sam szuka pomocy, którą miał pomóc mu znaleźć jego menadżer oraz UFC. 35-latek opublikował w ostatnich dniach wiele wspólnych zdjęć ze swoim synem w mediach społecznościowych.

Ferguson (24-3 MMA) wygrał 11 walk z rzędu. W ostatnim pojedynku pokonał Anthony’ego Pettisa na UFC 229 w październiku 2018 roku przez TKO. Dana White, prezydent organizacji UFC, w tamtym tygodniu powiedział, iż Tony będzie musiał przejść przez badania lekarzy UFC, aby wrócić do klatki.

3 KOMENTARZE

  1. Ja mam osobiscie nadzieje, ze to byl jakis narkotykowy lot na piko czy innym gownie. Wiele czynnikow na to wskazuje- nieprzespane noce, psychoza.

  2. Chciałbym żeby w końcu zawalczył o ten pas bo za chwilę dopadnie go regres o ile już nie dopadł i się okaże że kabel i tiramisu spierdoliły mu najważniejszy moment kariery

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.