Menadżer Ali Abdelaziz postanowił skrytykować ostatnie zmiany w rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe. Jego zdaniem Islam Makhachev powinien zajmować w nim pierwsze miejsce.

Dagestańczyk w ubiegły weekend bardzo ważne i imponujące zwycięstwo na gali UFC 294. Wydarzenie odbyło się 21 października w obiekcie Etihad Arena w Abu Zabi. Dagestańczyk w walce wieczoru zmierzył się po raz drugi z Alexandrem Volkanovskim. Pierwotnie rywalem Dagestańczyka miał być Charles Oliveira, jednak ten kilka dni przed pojedynkiem wypadł z powodu poważnego rozcięcia nad okiem. Makhachev szybko rozprawił się z Australijczykiem, nokautując go w pierwszej rundzie wysokim kopnięciem. Za swój występ otrzymał od organizacji dodatkowy bonus w wysokości 50. tysięcy dolarów.

Po walce Makhachev awansował w rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe. 31-latek wyprzedził Volkanovskiego i awansował z 3. na 2. miejsce. To się nie spodobało jemu menadżerowi, który na Twitterze wyraził swoje niezadowolenie. Ali Abdelaziz uważa, że Dagestańczyk powinien zajmować pierwszą pozycję w podanym zestawieniu.

Znowu okradli Islama Makhacheva z pierwszego miejsca w rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe.

Makhachev (MMA 25-1) w poprzedniej walce pokonał Volkanovskiego na lutowej gali UFC 284. Dagestańczyk wygrał wówczas przez jednogłośną decyzję sędziów w walce wieczoru wydarzenia. Dotychczas Makhachev zanotował dwie udane obrony mistrzowskiego pasa. 31-latek jest na fali trzynastu zwycięstw z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,879 komentarzy 2,877 polubień

Menadżer Ali Abdelaziz postanowił skrytykować ostatnie zmiany w rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe. Jego zdaniem Islam Makhachev powinien zajmować w nim pierwsze miejsce. Dagestańczyk w ubiegły weekend bardzo ważne i imponujące zwycięstwo na gali UFC 294. Wydarzenie odbyło się 21 października w obiekcie Etihad Arena w Abu Zabi. Dagestańczyk w walce wieczoru zmierzył się […]

Odpowiedz polub

click to expand...