Alex Pereira, mistrz kategorii półciężkiej UFC, skomentował niedawną aktywność medialną Jamahala Hilla. „Poatan” zalecił swojemu byłemu rywalowi, aby ten skupił się na najbliższej walce.

Hill w najbliższym starciu zmierzy się z Jirim Prochazką podczas gali UFC 311. Wydarzenie odbędzie się 18 stycznia w Inglewood w obiekcie Intuit Dome. Amerykanin od momentu ogłoszenia walki zaczął medialne „uprzejmości” ze swoim przeciwnikiem. Temu wszystkiemu przygląda się Alex Pereira, który postanowił udzielić rady byłemu rywalowi. Brazylijczyk zalecił, aby Hill skupił się na walce z Czechem, a wtedy otrzyma szansę rewanżu. „Poatan” w walce wieczoru kwietniowej gali UFC 300 znokautował Amerykanina w pierwszej rundzie.

Uspokój się, mój synu. Zdaj test, a tata da Ci drugą szansę.

Pereira (MMA 12-2) w październiku obronił po raz trzeci pas kategorii półciężkiej podczas UFC 307. „Poatan” w walce wieczoru wydarzenia pokonał Khalila Rountree przez techniczny nokaut w czwartej rundzie. Pas zdobył w starciu z Jirim Prochazką, kończąc go ciosami w drugiej rundzie na UFC 295 w listopadzie 2023. Pereira to również były mistrz kategorii średniej amerykańskiego hegemona. 10 z 12 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przez nokauty.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

9 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Light Heavyweight

15,892 komentarzy 120,960 polubień
Avatar of roki900
roki900

KSW
Welterweight

5,436 komentarzy 15,514 polubień

Rasizm

:jimcarrey:

Odpowiedz polub

Avatar of Jeff
Jeff

UFC
Featherweight

8,754 komentarzy 37,243 polubień

Ten mu daje do zdania klasówkę, jeśli chce zawalczyć :mjsmile:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Ale Poartan tymi ogórkami miota - jak prawdziwy mistrz - niedługo dosłownie każdy po 2 razy zbierze. Pocharatka już nie pyszczy bo 2 razy zebrał.

Biorac pod uwagę częstotliśwość jego walk to każdy zbierze 2 razy w czapkę do końca 2025.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,042 komentarzy 55,317 polubień

Ale Poartan tymi ogórkami miota - jak prawdziwy mistrz - niedługo dosłownie każdy po 2 razy zbierze. Pocharatka już nie pyszczy bo 2 razy zebrał.

Biorac pod uwagę częstotliśwość jego walk to każdy zbierze 2 razy w czapkę do końca 2025.

Nie Jan Błachowicz on tej walki nawet nie dostanie

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Middleweight

11,353 komentarzy 25,882 polubień

Mistrz nie tylko UFC, ale też riposty :antonio:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Arczi1990
Arczi1990

Bellator
Middleweight

4,489 komentarzy 9,448 polubień

Alex dobry chłop. I przypierdolic i pośmiać się potrafi.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of herrklopek
herrklopek

BAMMA
Middleweight

968 komentarzy 1,494 polubień

Oby Poatan walczył jak najdłużej bo poczciwa z niego morda

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Bellator
Middleweight

4,571 komentarzy 10,947 polubień

Hill - synu, ale z ciebie brzydkie dziecko ::clintdis::

Odpowiedz polub