Córka Daniela Omielańczuka, czołowego polskiego zawodnika MMA, potrzebuje wsparcia w leczeniu i walce o zdrowie. 2-letnia Pola jest chora na mózgowe porażenie dziecięce. Rodzina udostępniła apel o pomoc i rozpoczęła zbiórkę na kosztowne leczenie Poli.

Pola i jej siostra urodziły się we wrześniu 2018 roku. Ciąża została nagle przerwana w 30 tygodniu z powodu pogorszenia się przepływów, co groziło zamartwicą.

W czasie swojego krótkiego życia Pola przeszła już pięć operacji, w tym operację jelita z wyłonieniem stomii, operację serca i oczu. W międzyczasie okazało się, że w jej mózgu powstały leukomalacje, w konsekwencji których Pola cierpi na mózgowe porażenie dziecięce obustronne kurczowe (MPD). Ciało naszej córki jest dla niej niczym więzienie, które uniemożliwia swobodne poruszanie się. Mimo, że Pola nie chodzi, nie siada samodzielnie, nie podnosi się i nie raczkuje, to jest bardzo pogodnym dzieckiem.

Wierzymy, że dzięki dalszej intensywnej rehabilitacji, opiece specjalistów takich jak: neurolog, okulista, chirurg, neurochirurg, neurologopeda, ortopeda, audiolog, laryngolog, neuropsycholog, kardiolog, terapeuta wzroku oraz dzięki specjalistycznemu sprzętowi rehabilitacyjnemu nasza córka będzie w przyszłości sprawna.

To wszystko wymaga jednak ogromnych kosztów finansowych. Jeżeli mogą i chcą Państwo pomóc Poli będziemy wdzięczni za za dokonanie wpłaty na poniższe konto.

Wpłaty na leczenie Poli można kierować na stronie zbiórki lub na poniższy numer konta.

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Nr rachunku (Alior Bank S.A.):
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
37992 Omielańczuk Pola darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Istnieje również możliwość przekazania 1% podatku na rzecz Poli.

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj:
37992 Omielańczuk Pola
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Daniel Omielańczuk jest czołowym zawodnikiem MMA w Polsce, walczącym w kategorii ciężkiej. W latach 2013-2017 występował w UFC, a łącznie w oktagonie największej organizacji na świecie stoczył 9 pojedynków. Obecnie Omielańczuk jest zawodnikiem ACA. W swoim ostatnim starciu, które miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku, bez powodzenia mierzył się o pas mistrzowski z Tonym Johnsonem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.