chandler mcgregor

Michael Chandler, zawodnik kategorii lekkiej UFC, odpowiedział na ostatnie nagranie Conora McGregora odnośnie jego powrotu do oktagonu. Amerykanin chętnie zawalczyłby z „The Notoriousem” w kategorii średniej.

W Sylwestra McGregor obwieścił, że pod koniec czerwca powróci do oktagonu UFC. Irlandczyk poinformował na nagraniu na platformie X o pojedynku z Michaelem Chandlerem w kategorii średniej. Sama organizacja póki co nie potwierdziła takowego pojedynku. Amerykanin odpowiedział we wpisie na platformie X byłemu podwójnemu mistrzowi UFC. Popularny „Iron” bardzo chętnie zmierzyłby się w kategorii średniej z Irlandczykiem.

Zawsze mówiłem, że chciałem Ciebie największego, najgroźniejszego i najlepszego. Kategoria średnia wyglądałaby dla mnie dobrze.

Chandler (MMA 23-8) przegrał ostatni pojedynek podczas ubiegłorocznej listopadowej gali UFC 281 z Dustinem Poirierem. „Diament” udusił swojego rywala w trzeciej rundzie. Wcześniej „Iron” pokonał Tony’ego Fergusona przez kapitalny nokaut w maju na UFC 274. Chandler daje emocjonujące walki czego dowodem są cztery bonusy od organizacji za pięć dotychczasowych starć. Amerykanin zajmuje 5. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,975 komentarzy 3,038 polubień

Michael Chandler, zawodnik kategorii lekkiej UFC, odpowiedział na ostatnie nagranie Conora McGregora odnośnie jego powrotu do oktagonu. Amerykanin chętnie zawalczyłby z „The Notoriousem” w kategorii średniej. W Sylwestra McGregor obwieścił, że pod koniec czerwca powróci do oktagonu UFC. Irlandczyk poinformował na nagraniu na platformie X o pojedynku z Michaelem Chandlerem w kategorii średniej. Sama organizacja póki co […]

Odpowiedz polub

click to expand...