Do niefortunnego zdarzenia doszło w San Francisco w USA. Czołowy zawodnik kategorii koguciej UFC, Song Yadong, wraz z kolegą zostali obrabowani przez czterech mężczyzn z bronią. Yadong opowiedział historię w swoich mediach społecznościowych.

25-letni Chińczyk, Song Yadong, to jeden z najlepszych obecnie zawodników kategorii koguciej największej organizacji MMA na świecie, UFC. Yadong obecnie do swoich walk przygotowuje się w Team Alpha Male w Kalifornii, gdzie ma okazje na treningi pod okiem legendy niskich kategorii wagowych MMA, Urijah Fabera. W ostatnim czasie doszło jednak do niefortunnej sytuacji związanej z Chińczykiem niezwiązanej z MMA. Yadong został obrabowany wraz ze swoim kolegą w San Francisco, o czym opowiedział na swoim profilu na Instagramie.

Drodzy przyjaciele, chcę podzielić się z wami moim ostatnim doświadczeniem, z którym myślałem, że nigdy nie będę miał do czynienia. W ostatnią środę wieczorem na stacji benzynowej wraz z przyjacielem zostaliśmy obrabowani przez czterech zamaskowanych mężczyzn. Byli uzbrojeni, a my znaleźliśmy się w niebezpiecznej sytuacji. Zabrali nam wszystkie kosztowności i na szczęście wyszliśmy z tego cali.

Nawet będąc profesjonalnym zawodnikiem MMA, zdecydowałem się poddać. Wiedziałem, że moje pięści nie mogą rywalizować z bronią palną. Nie mogłem być szybszy od kuli. Czułem się bezsilnie jak nigdy.

Yadong (20-7-1, 1 NC MMA) w ostatniej walce w oktagonie UFC, Chińczyk mierzył się z Rickym Simonem, którego odprawił przez TKO w piątej rundzie pojedynku na kwietniowej gali. Za występ otrzymał bonus od UFC w wysokości 50 tysięcy dolarów. W swojej karierze mierzył się z m.in. Corym Sandhagenem, Marlonem Moraesem, Julio Arce czy Marlonem Verą. Obecnie „The Kung Fu Kid” zajmuje 8. miejsce w rankingu kategorii do 61 kilogramów UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,798 komentarzy 2,752 polubień

Do niefortunnego zdarzenia doszło w San Francisco w USA. Czołowy zawodnik kategorii koguciej UFC, Song Yadong, wraz z kolegą zostali obrabowani przez czterech mężczyzn z bronią. Yadong opowiedział historię w swoich mediach społecznościowych. 25-letni Chińczyk, Song Yadong, to jeden z najlepszych obecnie zawodników kategorii koguciej największej organizacji MMA na świecie, UFC. Yadong obecnie do swoich […]

Odpowiedz polub

click to expand...