Zawodnik kategorii średniej UFC, Makhmud Muradov, ujawnił na swoim Instagramie najbliższego rywala oraz datę pojedynku. Zawodnik trenujący w poznańskim klubie Ankos MMA zawalczy z Aliaskhabem Khizrievem na gali UFC on ESPN+ 93. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego w nieznanej jeszcze lokalizacji.

Muradov (MMA 26-8) przerwał w ostatniej walce serię dwóch porażek. Popularny „Mach” pokonał Bryana Barberenę przez jednogłośną decyzję sędziów na lipcowej gali UFC w Londynie. Uzbek przygodę z amerykańską organizacją zaczął w 2019 roku od trzech zwycięstw z rzędu. Dwukrotnie otrzymywał bonus za swój występ. Przed angażem w UFC rywalizował m.in. dla Oktagon MMA. 20 z 26 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.

Khizriev (MMA 14-0) w ostatniej walce udanie zadebiutował w organizacji UFC. „Czarny Wilk” poddał w drugiej rundzie Denisa Tiuliulina w marcu. Na kontrakt z amerykańskim potentatem zapracował wygraną przez poddanie w pierwszej odsłonie na Dana White’s Contender Series w 2020 roku. Rosjanin rywalizował wcześniej m.in. w rodzimych organizacjach jak M-1, czy Fight Nights Global. 9 z 14 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Don Pedro Dela Vega
Don Pedro Dela Vega

Shark Fights
Light Heavyweight

1,300 komentarzy 4,723 polubień

Wygląda jak czarny guziec a nie wilk :beczka:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Malkontent
Malkontent

EFC Africa
Flyweight

2,664 komentarzy 5,524 polubień

Wygląda jak czarny guziec a nie wilk :beczka:

Czarny playboy, tak mówią o nim kozy ;)

Odpowiedz 5 polubień