Klarowny komunikat ze strony Jana Błachowicza! Nasz wybitny rodak nie ma już dłużej zamiaru dążyć do konfrontacji z Jonem Jonesem za wszelką cenę.

Popularny „Bones” jakiś czas temu zrzekł się tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej UFC, aby przejść do wagi ciężkiej w poszukiwaniu nowych wyzwań. Zwakowane trofeum zdobył „Cieszyński Książę”, który już za ponad miesiąc stanie do drugiej obrony. Jego rywalem będzie doświadczony Glover Teixeira.

Choć Amerykanin, który całkowicie zdominował dywizję do 93 kg, w oktagonie nie był widziany od dobrych kilkunastu miesięcy, to nadal stanowi punkt odniesienia dla wielu fanów, mediów oraz ekspertów. I właśnie o niego został między innymi zapytany reprezentant klubu WCA Fight Team w wywiadzie dla portalu MMA Fighting.

Myślę, że nie ma sensu już mówić o Jonie Jonesie. Może już nigdy nie zawalczy, ani w wadze półciężkiej, ani w wadze ciężkiej. Nie wiem, co zrobi. Zapomniałem już o nim. Przypomniałeś mi teraz o jego osobie [zwrot do prowadzącego rozmowę].

Nie jest tajemnicą, że Błachowicz w przeszłości mocno zabiegał o walkę z Jonesem. Teraz wygląda na to, że nastawienie aktualnego czempiona zmieniło się o 180 stopni.

Pół roku temu byłoby inaczej. Wcześniej powiedziałem, że muszę go pokonać, że znajdę go i się z nim rozprawię, ale teraz mnie już nie obchodzi. Jeśli wróci do startów, to w porządku. Jeśli nie, to kto by się tym przejmował?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

roundone

Jungle Fight
Light Heavyweight

399 komentarzy 343 polubień

Król wyjaśnił po królewsku ::snoopd::

Odpowiedz 8 polubień

MaloHombre

KSW
Welterweight

5,338 komentarzy 13,572 polubień

Chyba, że Jon twitta napisze o Błachowiczu, to zacznie się od nowa

Odpowiedz 5 polubień

MrRoshi

BAMMA
Featherweight

804 komentarzy 1,267 polubień

Janek wypowiedz godna Mistrza :frankapprove:

Odpowiedz 1 Like

Graf Ramolo

Jungle Fight
Welterweight

327 komentarzy 414 polubień

I tego się trzymaj.

Odpowiedz polub

ziomeq

ONE FC
Light Heavyweight

2,514 komentarzy 3,176 polubień

Nie będzie fistingu :beczka:

Odpowiedz 1 Like