Walczący w kategorii półśredniej, Michel Pereira wypowiedział się na temat planu na walkę z Santiago Ponzinibbio. Brazylijczyk jest przekonany, że skończy Argentyńczyka przed upływem pełnego dystansu.

Pereira w najbliższą sobotę stanie przed prawdopodobnie największym wyzwaniem w swojej karierze. W drugiej walce wieczoru „Demolidor” zmierzy się z Santiago Ponzinibbio. Dla Brazylijczyka będzie to szansa dostania się do rankingu wagi półśredniej UFC. Ponzinibbio zajmuje bowiem czternaste miejsce w zestawieniu. Pereira podczas dnia medialnego zorganizowanego przed galą wypowiedział się na temat nadchodzącego pojedynku.

Cieszę się że zaoferowali mi walkę z tak dobrym zawodnikiem jak Santiago. Nie byłem zadowolony natomiast z tego zestawienia, gdyż on jest Argentyńczykiem, a to tak jak walczyć z Brazylijczykiem. Nie lubię walczyć przeciwko Brazylijczykom, ale tak bywa, jesteśmy tu po to żeby walczyć.

 

Uważam, że ten pojedynek nie potrwa trzech rund. Myślę, że go znokautuje albo poddam. Muszę się dostać do rankingu, dlatego zamierzam go skończyć przed upływem pełnego dystansu.

Obecnie Pereira jest na fali czterech zwycięstw z rzędu. Pokonywał takich zawodników jak m.in. Andre Fialho, Niko Price czy Khaos Williams. „Demolidor” jest znany ze swojego niekonwencjonalnego stylu walki, który ekscytuje fanów. Brazylijczyk w UFC walczy od 2019 roku. W tym czasie zwyciężał pięć z siedmiu walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

B.I.G Makumba

WSOF
Middleweight

3,325 komentarzy 4,230 polubień

Za dużo tych silvóv pereirów i oliveirów

Odpowiedz 1 Like

blazini

KSW
Featherweight

5,091 komentarzy 14,878 polubień

Za dużo tych silvóv pereirów i oliveirów

Odpowiedz 4 polubień

Komentator Internetu

EFC Africa
Light Heavyweight

2,953 komentarzy 5,525 polubień

Spoko zestawienie.

Odpowiedz polub