Zabit Magomedsharipov po anulowaniu pojedynku z Yairem Rodriguezem nie chciał czekać i nawoływał do walki mistrza kategorii piórkowej — Alexa Volkanovskiego, jednak jego wybryki medialne spełzły na niczym. Rosjanin powrócił do swojego kraju i potwierdził, że 29 sierpnia nie stoczy kolejnej walki dla UFC.

Informuję, że moja walka 29 sierpnia się nie odbędzie. Rodriguez był z pierwszej piątki, walka z kimś niżej z rankingu, to krok wstecz. Prosiłem o walkę o pas lub o ciekawego przeciwnika. Nie było ofert, więc wróciłem do Rosji. Dziękuję za wsparcie, dziękuję całemu zespołowi, który jak zawsze stanął na wysokości zadania.

Zatem mówiąc, że nie było ciekawych ofert, możemy tylko domyślać się o pomyśle rewanżu z Calvinem Kattarem. Amerykanin wyraził chęć walki ze swoim byłym rywalem, ale jak widać, Magomedsharipov celuje już tylko w kierunku mistrzowskim. Zabit Magomedsharipov (MMA 18-1) ma obecnie świetną serię 14 zwycięstw z rzędu i jest niepokonany w organizacji UFC. 29-letni Rosjanin to były mistrz organizacji ACA (wcześniej ACB), który do UFC trafił w 2017 roku. Od tego czasu w oktagonie najlepszej organizacji na świecie wygrał 6 walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.