mariusz pudzianowski

Mariusz Pudzianowski zakończył przygotowania do swojej kolejnej walki w KSW i zapowiedział gotowość na prawdziwą wojnę w klatce.

Podczas gali KSW 59 Mariusz Pudzianowski powróci do okrągłej klatki po ponad roku przerwy od startów. Jego rywalem będzie legenda senegalskich zapasów, Serigne Ousmane Dia.

Mariusz w weekend zakończył przygotowania do walki i poinformował o tym fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dodał też, że jest gotów na mocny bój.

Teraz okres wyświeżania. Osiem dni i wojna.

Wcześniej Mariusz poinformował również, że aktualnie waży 122 kilogramy. Starcie na KSW 59 ma się odbyć w kategorii superciężkiej.

Mariusz Pudzianowski wraca do klatki po najdłuższej przerwie w karierze. Pięciokrotny zdobywca tytuły „Najsilniejszego człowieka na ziemi” miał pojawić się na gali KSW 53 w marcu zeszłego roku, ale kontuzja wyeliminowała go z tego wydarzenia. „Pudzian” wystąpi na KSW 59 po tym, jak na pierwszej chorwackiej gali KSW odprawił ciosami w drugiej rundzie Erko Juna. Mieszkaniec Białej Rawskiej do tej pory pięciokrotnie walczył na galach KSW w Łodzi, z czego trzykrotnie w najważniejszych starciach wieczoru i trzykrotnie cieszył się z wygranej.

2 KOMENTARZE

  1. ja pier…e, kreska no nosie ma robić wrażenie, ten człowiek zasłużył na szacunek za to co osiągnął i po przejściach, ja tyle nie dokonałem ale co to ma być? ma biznesy ma z czego żyć to po co robi z siebie idiote?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.