Mistrzowski rewanż w kategorii muszej UFC skomentował Conor McGregor. Irlandczyk był pod wrażeniem walki z udziałem Alexy Grasso Valentiny Shevchenko.

Panie zmierzyły się ze sobą w walce wieczoru gali UFC Noche. Wydarzenie odbyło się 16 września w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas. Po pięciu rundach potrzebna była decyzja sędziów punktowych, którzy nie byli jednogłośni, jednak ogłoszono wynik remisowy. Jeden z nich punktował 47-47, drugi przyznał punktację 48-47 dla Grasso, natomiast trzeci w podobnym stosunku widział wygraną Shevchenko. Tym samym Meksykanka pozostaje mistrzynią wagi muszej UFC.

Pojedynek zapewnił emocje do ostatniej chwili. Zachwytu rywalizacją Grasso z Shevchenko nie krył były podwójny mistrz UFC, Conor McGregor. „The Notorious” pogratulował występu obydwóch zawodniczkom. Jego zdaniem ten pojedynek był jednym z najlepszych w historii żeńskiego MMA.

Zdecydowanie to była wspaniała walka! Najlepsza moim zdaniem w całej historii żeńskiego MMA i zakończona remisem! Świetna robota Alexa i Valentina! Niesamowite!

McGregor (MMA 22-6) przegrał 3 z 4 ostatnich pojedynków. W 2021 roku stoczył dwie walki z Dustinem Poirierem, które przegrywał przed czasem. „The Notorious” w drugim starciu z Amerykaninem, do którego doszło w lipcu, złamał nogę. Irlandczyk to były mistrz wagi piórkowej oraz lekkiej UFC. Ostatnie zwycięstwo McGregor odniósł w styczniu 2020. Wówczas w walce wieczoru gali UFC 246 rozbił Donalda Cerrone w ciągu 40. sekund.

Obecnie Irlandczyk pozostaje bez zestawionego pojedynku. „The Notorious” w najbliższym starciu ma zmierzyć się z Michaelem Chandlerem. Nie wiadomo jednak kiedy dojdzie do tej rywalizacji. Sam Conor chciałby wrócić do oktagonu jeszcze w tym roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,855 komentarzy 2,842 polubień

Mistrzowski rewanż w kategorii muszej UFC skomentował Conor McGregor. Irlandczyk był pod wrażeniem walki z udziałem Alexy Grasso i Valentiny Shevchenko. Panie zmierzyły się ze sobą w walce wieczoru gali UFC Noche. Wydarzenie odbyło się 16 września w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas. Po pięciu rundach potrzebna była decyzja sędziów punktowych, którzy nie byli jednogłośni, jednak ogłoszono […]

Odpowiedz polub

click to expand...