Norman Parke ma ciekawy pomysł na swoją kolejną walkę w klatce MMA. Mimo, że w klatce po gali KSW 50 zgodził się on na rewanż z Marcinem Wrzoskiem, Parke na swoim profilu na Twitterze dał znać, że chętnie zawalczy z mistrzem kategorii lekkiej innej organizacji. Jako przykłady podał RIZIN oraz Bellator MMA. Prawdopodobnie celem dla Normana może być Patricio Pitbull, który aktualnie jest podwójnym mistrzem organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera.

Zawsze miałem problemy z wizą, ale teraz jest już OK więc zróbmy walkę Mistrz vs. Mistrz! KSW, Bellator, RIZIN, tylko te organizacje są na to otwarte, a ja przecież jestem numerem 1. w kategorii lekkiej w Wielkiej Brytanii oraz Europie.

Parke na KSW 50 zdobył tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej KSW. Początkowo miał on zmierzyć się z Marianem Ziółkowskim, lecz ten wycofał się z pojedynku z powodu urazu. W mediach społecznościowych Marian nawoływał o swoją szansę walki z Parke, lecz nie wiadomo jakie plany ma KSW. Nieznana też jest przyszłość w organizacji podwójnego mistrza, Mateusza Gamrota.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.