Ahmed Wali Hotak udanie wrócił po 3-letniej przerwie od startów w MMA do klatki, aby zwyciężyć przed swoimi kibicami na gali TGFC 11. Jak się okazuje, zawodnik musiał zrobić sobie przerwę od startów po próbie porwania go w 2018 roku. Tak o tym wydarzeniu wypowiedział się dla portalu asianmma.com:

3 lata temu, kiedy byłem w USA, wróciłem do Afganistanu przed swoim wylotem do Rosji na walkę na Fight Night Global. Jacyś nieznani ludzie zaatakowali mnie obok mojego domu i chcieli mnie porwać. Zostałem zraniony w brzuch i nie mogłem trenować przez ponad rok.

Hotak na gali TGFC 11 zwyciężył z Leonardo Barbosą przez TKO w drugiej rundzie. Zobaczcie skończenie w jego wykonaniu i szaloną reakcję afgańskiego tłumu.

9 KOMENTARZE

 1. Próbowałem zrozumieć o co chodzi w tym nagłówku zanim przeszedłem do reszty artykułu. Z 5 razy go przeczytałem i dalej nie widziałem jakiegokolwiek związku między dźgnięciem nożem podczas próby porwania, a szaloną reakcją kibiców:travolta:

 2. Próbowałem zrozumieć o co chodzi w tym nagłówku zanim przeszedłem do reszty artykułu. Z 5 razy go przeczytałem i dalej nie widziałem jakiegokolwiek związku między dźgnięciem nożem podczas próby porwania, a szaloną reakcją kibiców:travolta:

  Zamiar był, że był to jego powrót po drastycznym wydarzeniu w życiu. Tak myślę…

 3. Zamiar był, że był to jego powrót po drastycznym wydarzeniu w życiu. Tak myślę…

  Nie no zrozumiałem, ale ja bym to napisał bardziej jako "Niedawno został dźgnięty nożem podczas próby porwania, a teraz wrócił do klatki i wygrał walkę. Szalona reakcja afgańskich kibiców na wygraną rodaka" czy coś w tym stylu :tysoncoffe:

  Albo chuj, jeszcze bardziej dramatycznie: "Niedawno walczył o życie po tym jak został dźgnięty nożem podczas próby porwania. Dziś wraca pokonując własne słabości i odnosi spektakularny sukces w walce z rywalem, a przede wszystkim z samym sobą. Trybuny szaleją na wygraną rodaka. Afgańska dzicz."

  Byłoby klikane :roberteyeblinking:

 4. Dlaczego chcieli go porwać?

  Dlaczego Ahmedowi wali hotak?

  Może go nie myje?

  Może chcieli go porwać producenci sera?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.