Wojciech Janusz (5-4, 1 KO, 3 SUB) został kolejnym bohaterem gali Fight Exclusive Night 25, która 15 czerwca odbędzie się w Ostródzie. „Kulkinio” stoczy tym samym swój piąty pojedynek na FEN.

28-letni Janusz był wielokrotnym mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu i mistrzem Polski ADCC w Submission Fighting. „Kulkinio” udanie debiutował na FEN 7 Real Combat w Bydgoszczy, pokonując błyskawicznie Andrzeja Piątkowskiego. Miesiąc wcześniej wygrał poddał 1. rundzie Krzysztofa Pietraszka. Ponownie z Pietraszkiem skonfrontował się w październiku 2018 roku i walka zakończyła się w ten sam sposób – poddaniem Janusza. Zawodnik ze Szczecina stoczył w swojej karierze trzyrundowe boje z Michałem Oleksiejczukiem i Marcinem Wójcikiem.

16 KOMENTARZE

 1. Brak miejsca dla, usilnie upominajacego się o nie, najsilniejszego sportowo zawodnika organizacji, żeby w tym samym czasie reanimować Wojtka Janusza.

  #Jozwiak logic

  PS. Mateusz wynegocjował chyba zbyt wysoki kontakt 😉

 2. Nie ma pieniążków na dobrego rywala dla Chińczyka , ale są na jakiegoś wapniaka samo złoczy jak mu tam

  Wujek sprzedał zapewne w chuj biletów i dojebal oglądalność do poziomu tej jaką cieszy się Gra o Tron aka ONE Championship 😉

 3. Brak miejsca dla, usilnie upominajacego się o nie, najsilniejszego sportowo zawodnika organizacji, żeby w tym samym czasie reanimować Wojtka Janusza.

  #Jozwiak logic

  PS. Mateusz wynegocjował chyba zbyt wysoki kontakt 😉

  Chinol dołączył do teamu Żmiji, więc jedna-dwie walki za granicą (CW?) i może być Pawulonowi smutno jak mu mistrz za ocean wyjedzie.

 4. Wujek sprzedał zapewne w chuj biletów i dojebal oglądalność do poziomu tej jaką cieszy się Gra o Tron aka ONE Championship 😉

  Skoro tak mówisz :fjedzia: to chyba należy odstawić Chińczyka jak Koika na bruk

 5. Przeczytałem "Wielki Janusz" i od razu pomyślałem "Dylewskiego wzięli", albo jeszcze lepiej: wzięli jakiegoś prawdziwego Janusza! Takiego od Grażyny, prosto z kanapy, z wąsem, w żonobijce, żeby wśród innych januszy oglądalność zrobić (coś jak w gali youtuberów wzięli youtuberów, żeby dzieci neostrady się z nimi identyfikowali i jarali, że jeden od nich będzie się napierdalał).

  Co do Wojtka, to ok. Niech się bije. Rekordy nie walczą, jest z dobrego klubu, w miarę młody. Niech da dobrą  walkę. Skoro Piotrek Strus się odrodził, to wierzę w każdego.

 6. TBA do jednej bramki – przede wszystkim kieruje się jego doświadczeniem w klatce Fenu. Zawsze na kartach Jóźwiaka. Pewnie jego dobry ziom.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.