Na początku sierpnia Derrick Lewis oraz Ciryl Gane mierzyli się ze sobą o tymczasowy pas kategorii ciężkiej. Francuz pewnie rozprawił się z rywalem i zapewne niebawem stanie do pojedynku unifikacyjnego z Francisem Ngannou. Tym samym przy najważniejszym matchmakingu pominięto Stipe Miocicia, który nie ukrywa swojej frustracji takim obrotem spraw.

Dwukrotny czempion tej dywizji udzielił ostatnio wywiadu dla ESPN, w którym przyznał, iż jest rozczarowany faktem, że największa organizacja MMA na świecie nawet nie zaoferowała mu konfrontacji o tymczasowe trofeum.

Wkurza mnie to, bo chciałbym, żeby chociaż zaproponowali mi tę walkę. Nawet gdybym nie mógł wystąpić, to po prostu świetnie byłoby mieć taką możliwość. Uważam, że na to zasłużyłem.

Amerykanin pod koniec marca został ciężko znokautowany przez „Predatora” w ich rewanżu, tracąc tytuł mistrzowski. Obecnie bilans między nimi wynosi 1:1 W rozmowie stwierdził, że w swojej następnej walce pragnąłby stanąć do trylogii i odzyskać najwyższy laur.

39–latek zaznaczył także, iż już w przyszłym miesiącu zasiądzie do rozmów z prezesem UFC, podczas których ma wyklarować się jego sportowa przyszłość. Na pytanie, dlaczego ominięto jego osobę oraz dlaczego zdecydowano się na tak szybkie utworzenie pasa tymczasowego, odpowiedział następująco:

Nie mam pojęcia. Widzę takie działania od lat. Gdybym wiedział, to nie byłbym zawodnikiem, tylko matchmakerem. […] We wrześniu spotkam się z Daną Whitem i wszystko ustalimy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

bassline9

Brutaal
Featherweight

497 komentarzy 896 polubień

Skończ jęczeć i poprostu kogoś pokonaj.

Odpowiedz 6 polubień

UFC Polska

Jungle Fight
Heavyweight

433 komentarzy 659 polubień

UFC wiedziało że Miocic tylko płacze w internetach to nawet mu nie proponowali walki tylko wzięli dwóch aktywnych zawodników :fjedzia:

Odpowiedz 5 polubień

billmurray

UFC
Light Heavyweight

15,680 komentarzy 44,851 polubień

„miocic roszczeniowy płaczek” mode on.

Odpowiedz 3 polubień

szplin

KSW
Welterweight

5,342 komentarzy 13,085 polubień
F
Faryzejusz

Maximum FC
Featherweight

1,498 komentarzy 1,994 polubień

Ja pierdole... Z typa , któremu naprawdę kibicowałem teraz totalnie mógłby dla mnie wyłapać znowu od kogo kolwiek na czajnik i odejść w zapomnienie. To jest nieprawdopodobne co się stało z tym sympatycznym i zabawnym strażakiem... Teraz tylko wieczny płacz i lament , że nie dostał rewanżu , że nie jest jedynym zawodnikiem w swojej kategorii , który tylko może bić się o pas i w ogóle. Dziwne , że nie płakał jeszcze , że gdy przegrał to nikt go nie wspierał i czuje się z tym źle.

Odpowiedz 2 polubień

blazini

Bellator
Featherweight

4,146 komentarzy 10,625 polubień

Miocic jest skończony. 3 cieżkie boje z DC, potem cieżki nokaut od Ngannou. To nie waga lekka, gdzie taki Ferguson potrzebował 15 walk zbierać w czajnik, ażeby sie skończyć.

Odpowiedz 1 Like

ziomeq

ONE FC
Heavyweight

2,574 komentarzy 3,232 polubień

Gdybyś ściągnął kota z drzewa dostałbyś rewanż a za opierdalanie się latami taki chuj

Odpowiedz polub

andrzej_t.

UFC
Middleweight

13,079 komentarzy 27,376 polubień
Navio

Maximum FC
Light Heavyweight

1,697 komentarzy 1,869 polubień

Zaczynaja sie płacze.

Odpowiedz polub

zoom

UFC
Lightweight

9,336 komentarzy 7,885 polubień

Taki sam syndrom jak Jędrzejczyk

Odpowiedz polub

Raven

Maximum FC
Lightweight

1,534 komentarzy 4,124 polubień

Kurwa, chłop powinien w końcu skumać, że waga HW nie kręci się wyłącznie dookoła jego osoby. Dostał w pizdę od obecnego Mistrza, to powinien sobie wywalczyć rewanż, a nie conorować w Internetach. Strażak traci w moich oczach sympatię szybciej niż Floyd kasiorę.

Odpowiedz 1 Like

flyingleb

Legacy FC
Heavyweight

2,169 komentarzy 5,050 polubień

Ciągle Płakić z lubianych zawodników lądujesz Pan na liście wkurwiających. Jakaś choroba w tej ciężkiej, bo odjebało mu jak Pączkowi.

Odpowiedz polub

łajcior

BAMMA
Featherweight

802 komentarzy 963 polubień

Nawet gdybym nie mógł wystąpić, to po prostu świetnie byłoby mieć taką możliwość.

:waldeklaugh:

Odpowiedz polub

majkelo89

UFC
Middleweight

11,697 komentarzy 30,848 polubień
99picks

PRIDE FC
Welterweight

6,629 komentarzy 4,898 polubień

UFC wiedziało że Miocic tylko płacze w internetach to nawet mu nie proponowali walki tylko wzięli dwóch aktywnych zawodników :fjedzia:

Dokładnie, pięknie w punkt.

Odpowiedz polub

murphyMc

Shark Fights
Middleweight

1,255 komentarzy 3,162 polubień

Kiedyś czytał wywiad z Miociciem , jeden fragment zapadł mi w pamięć. Akurat pytano o zestawie o pas tymczasowy w wadze lekkiej, na co Miocic odparł ze szanuje zawodników mających zawalczyć, ale ma wyjebane na takie wynalazki jak pas tymczasowy i można by to wyjebać w pizdu, a teraz to:

Wkurza mnie to, bo chciałbym, żeby chociaż zaproponowali mi tę walkę. Nawet gdybym nie mógł wystąpić, to po prostu świetnie byłoby mieć taką możliwość.

#hipokryta

Odpowiedz polub

vitas

Oplot Challenge
Heavyweight

181 komentarzy 532 polubień

Pewnie z Lewisem będą go chcieli zestawić.

Odpowiedz polub

Vvallachia

Bellator
Heavyweight

4,785 komentarzy 6,878 polubień

Wygraj z kims to dostaniesz ts'a, tak to dupa

Odpowiedz polub