Ogromny Senegalczyk przesyła pozdrowienia dla fanów znad Wisły. Z niecierpliwością wyczekuje już inauguracyjnego występu w KSW.

W walce wieczoru gali z numerem 59 dojdzie do prawdziwego starcia gigantów. Niegdyś najsilniejszy człowiek na świecie, Mariusz Pudzianowski, skrzyżuje w niej rękawice z mierzącym 190 centymetrów oraz ważącym 140 kilogramów popularnym „Bombardierem”.

Największa polska organizacja MMA w ramach promocji tego wydarzenia opublikowała ostatnio w mediach społecznościowych materiał wideo, na którym 44-letni Sergine Ousmane Dia zapowiada zbliżającą się wielkimi krokami konfrontację. Nie zabrakło także przywitania w naszym ojczystym języku.

Witaj Polsko! Widzimy się w marcu, mam wtedy pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. 20 marca w Polsce. Już nie mogę doczekać się tej walki. Do zobaczenia! Oss!

Bombardier 🇸🇳 pozdrawia i już nie może doczekać się walki!

Opublikowany przez Czwartek, 25 lutego 2021

„Bombardier” to bezsprzeczna legenda oraz ikona senegalskich zapasów. Dwukrotnie zdobywał mistrzostwo globu w tej dyscyplinie. Niecałe trzy lata temu zdecydował się spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. Dotychczas stoczył dwa zwycięskie pojedynki. Ostatni raz w oktagonie był widziany w styczniu ubiegłego roku, kiedy to błyskawicznie rozprawił się z Danem Podmorem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.