W trakcie karty głównej minionego wydarzenia UFC miała miejsce konfrontacja w czołówce kategorii średniej między Jackiem Hermanssonem i Edmenem Shahbazyanem. „Złoty Chłopiec” na pełnym dystansie musiał uznać wyższość oponenta. Kilka godzin po walce za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił odnieść się do tej porażki.

Dziękuję wszystkim za okazaną miłość oraz wsparcie. Wiem, że stać mnie na więcej. W tym sporcie małe błędy lub wybory mogą zmienić obraz całej walki. Będę ciężej pracował i wrócę w swojej najlepszej wersji. Nigdy się nie poddaję. Zawsze będę wkładał w to całe serce i duszę.

Dla zaledwie 23–letniego Shahbazyana (MMA 11-2) była to już druga przegrana z rzędu.  Wcześniej, latem ubiegłego roku, rozprawił się z nim doświadczony Derek Brunson. Amerykanin z największą organizacją na świecie jest związany od prawie trzech lat. Angaż wywalczył w programie Dana White’s Contender Series. Przystępując do ostatniego pojedynku plasował się na dziesiątej pozycji w rankingu, aczkolwiek wszystko wskazuje na to, że straci tę pozycję przy najbliższej aktualizacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Dijaz

Maximum FC
Bantamweight

1,400 komentarzy 1,985 polubień

Kolega Edmen musi trochę popracować nad zapasami i BJJ, albo wyzwać kogoś na walkę w boksie :jarolaugh:

Odpowiedz polub

Ludwiczek

UFC
Lightweight

8,964 komentarzy 17,423 polubień

Myślę, że wypadałoby zaktualizować :lol:

Odpowiedz 1 Like

99picks

UFC
Featherweight

8,842 komentarzy 6,298 polubień

Chlopak ma potencjał ale musi koniecznie zmienić klub.

Odpowiedz polub