Niecodzienny trening zawodnika UFC — Meraba Dvalishviliego o niemal nie spowodował groźnej kontuzji.

Merab Dvalishvili trafił do organizacji UFC w 2017 roku i nie miał udanego startu. Już na samym początku przegrał dwie walki. Najpierw z Frankiem Saenzem a potem z Rickym Simonem. Pod koniec 2018 roku powrócił na dobrą ścieżkę i obecnie znajduje się na fali 5 zwycięstw. Gruzin na swoim koncie na Instagramie opublikował nagranie z treningu — udał się do parku na bieganie. Mijając zamarznięty staw, wpadł na pomysł, aby skoczyć do niegoi trochę pomorsować. Początkowo myślał, że pod śniegiem znajduje się niezamarznięta woda, ale był w dużym błędzie. Merab wskoczył na główkę i uderzył twarzą w lód.

Pomyślałem, że to wspaniały dzień na trening i bieganie w parku. Potem zobaczyłem staw, myślałem, że to śnieg i woda. Okazało się, że ta tafla to lód i gałęzie drzew. Po wskoczeniu na główkę, poczułem, jak moja skóra się rozrywa. Na sam koniec muszę przyznać, że gorszym bólem było zszywanie mojej głowy.

Merab mógłby powrócić już do oktagonu UFC, miał zakontraktowane dwa pojedynki na grudzień. Początkowo jego rywalem miał być Cody Stamann, jednak został zdjęty z rozpiski, następnie w zastępstwie pojawił się Raoni Barcelos, ale został zawieszony z powodu stanu zdrowia. Całe szczęście trening  Dvalishviliego skończył się na zszyciu skóry. Miejmy nadzieję, że niebawem znowu zobaczymy go w klatce UFC.

30 KOMENTARZE

 1. Naturalna selekcja w akcji!

  Prawie by był mocnym kandydatem do nagrody Darwina, prawie! Ale niestety, nie potrafił się nawet zabić, bo był za głupi na to. Może następnym razem się uda.

  Merab co prawda mógłby powrócić już do oktagonu UFC, w prawdzie miał zakontraktowane dwa pojedynki na grudzień. Początkowo jego rywalem miał być Cody Stamann, jednak został zdjęty z rozpiski, następnie w zastępstwie pojawił się Raoni Barcelos, ale został zawieszony ze względów swojego stanu zdrowia. Całe szczęście trening Dvalishviliego skończył się na zszyciu skóry. Miejmy nadzieję, że niebawem znowu zobaczymy go w klatce UFC.

  oj oj samo czytanie tego boli. Ja razumiem, że czas goni, że translator, no ale kurde

 2. To tylko potwierdza, że większość zawodników MMA nie należy do MENSY. Wyjątkowej klasy debil, który miał więcej szczęścia niż rozumu. Spoko, Merab – następnym razem się uda.

 3. Kilkanaście lat temu latał taki filmik, jak w Rosji (a jak) gość skakał do stawu z dosyć wysoka nawet.

  Lustro wody miało z 10cm.

  Ale pierdolnął.

 4. Jak przeczytałem nagłówek to myślałem, że chodzi o Tonego Fergusona. To byłby świetny wypadek przed tysięcznym zestawieniem z Khabibem.

 5. Widzisz Artur jak się powinno to robić !!! A nie skoczył na bombę i w Polsce wszędzie piszą, że Artur zawsze ten sam i prawdziwy gangster i jaki to wariat. Merab jak widać nie kalkuluje.

 6. Wszystko za lajki na insta:cmgkeepgoing: Chłop ma tylko 47 tys. obserwujących, a na pewno ma duże marzenia.

  Ja go tam zasubskrybowałem po tej akcji:lesnarhappy:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.