Veronica Macedo wreszcie zdobyła pierwszą wygraną w największej organizacji MMA na świecie. Zawodniczka po trzech przegranych z rzędu wystąpiła na gali UFC w Urugwaju, gdzie pokonała Polyanę Vianę przez poddanie.

27 KOMENTARZE

 1. I tak ją wypierdolą z organizacji.

  Jak jej nie pogonili przy 0-3, to teraz też nie poleci, chyba że finansowo się nie dogadają, bo to mogła być ostatnia walka w kontrakcie.

 2. Jak jej nie pogonili przy 0-3, to teraz też nie poleci, chyba że finansowo się nie dogadają, bo to mogła być ostatnia walka w kontrakcie.

  Nie dawaliby jej bonusa, gdyby w planach było rozstanie. I jak mieliby sie nie dogadać, myślisz, ze pójdzie walka na noże o 1-2 k $ w tą czy w tamtą?

 3. Nie dawaliby jej bonusa, gdyby w planach było rozstanie.

  Wydaje się, że bonus to bonus, a potem gala przechodzi do historii i zaczynają się negocjacje. Zakładam cały czas, że właśnie skończył się kontrakt i jestem w stanie wyobrazić sobie sytuację, w której Dana daje grosze ze względu na osiągnięty do tej pory wynik, a z drugiej strony Macedo z menedżerem dochodzą do wniosku, że nie warto szarpać się za marne pieniądze tylko podszkolić warsztat robiąc kilka walk w mniejszej organizacji.

  Jednocześnie nie zdziwi mnie przedłużenie kontraktu, bo to jednak chujowe dywizje, a grosze w UFC to jednak grosze w UFC, a nie jKSW. :fjedzia:

 4. Wydaje się, że bonus to bonus, a potem gala przechodzi do historii i zaczynają się negocjacje. Zakładam cały czas, że właśnie skończył się kontrakt i jestem w stanie wyobrazić sobie sytuację, w której Dana daje grosze ze względu na osiągnięty do tej pory wynik, a z drugiej strony Macedo z menedżerem dochodzą do wniosku, że nie warto szarpać się za marne pieniądze tylko podszkolić warsztat robiąc kilka walk w mniejszej organizacji.

  Jednocześnie nie zdziwi mnie przedłużenie kontraktu, bo to jednak chujowe dywizje, a grosze w UFC to jednak grosze w UFC, a nie jKSW. :fjedzia:

  Dla mnie te bonusy to element promocji zawodnika/zawodniczki, jakby mieli się rozstawać to raczej by nie dostała,a kart przetargowych wielkich nie ma skoro jest 1-3 w UFC.

  Zresztą ta dywizja potrzebuje młodych zawodniczek, całe dziadostwo,które przyszło z koguciej powinni wypierdolić z powrotem do Nunesowej, łącznie z Szewczenko.

 5. Zresztą ta dywizja potrzebuje młodych zawodniczek, całe dziadostwo,które przyszło z koguciej powinni wypierdolić z powrotem do Nunesowej, łącznie z Szewczenko.

  Może masz rację, mnie jednak nie zdziwi ani jej pozostanie, ani zmiana organizacji na jakiś czas.

 6. I tak ją wypierdolą z organizacji.

  Zależy ile ma followersów,lajków,i tych innych pierdów.

  Za fotogeniczną twarz ma przynajmniej  +15k do kontraktu.

 7. Wydaje się, że bonus to bonus, a potem gala przechodzi do historii i zaczynają się negocjacje. Zakładam cały czas, że właśnie skończył się kontrakt i jestem w stanie wyobrazić sobie sytuację, w której Dana daje grosze ze względu na osiągnięty do tej pory wynik, a z drugiej strony Macedo z menedżerem dochodzą do wniosku, że nie warto szarpać się za marne pieniądze tylko podszkolić warsztat robiąc kilka walk w mniejszej organizacji.

  Jednocześnie nie zdziwi mnie przedłużenie kontraktu, bo to jednak chujowe dywizje, a grosze w UFC to jednak grosze w UFC, a nie jKSW. :fjedzia:

  "Grosze" od Dany to i tak zapewne znacznie wiecej niz ktokolwiek inny jest gotow zaoferowac przecietnej zawodniczce.

 8. "Grosze" od Dany to i tak zapewne znacznie wiecej niz ktokolwiek inny jest gotow zaoferowac przecietnej zawodniczce.

  Różnie bywa, Mamedowi dawali grosze i wybrał Strikeforce. :mamed:

 9. Macedo ogarnia angielski? Bo jeśli tak to zostanie… całkiem ładna jest a medialnie ją zbudują, pytanie jak z tym angielskim.

 10. Różnie bywa, Mamedowi dawali grosze i wybrał Strikeforce. :mamed:

  Gdyby Weronica zdecydowala sie na odgrywanie roli Polki, najlepiej zwiazanej jeszcze z LGBT, pewnie moglaby liczyc na konkretne wyplaty w KSW. Na szczescie wydaje sie, ze ma na to wyjebane.

 11. Gdyby Weronica zdecydowala sie na odgrywanie roli Polki, najlepiej zwiazanej jeszcze z LGBT, pewnie moglaby liczyc na konkretne wyplaty w KSW. Na szczescie wydaje sie, ze ma na to wyjebane.

  Jakbyś miał starego milionera to też byś miał wyjebane 😉

 12. Macedo ogarnia angielski? Bo jeśli tak to zostanie… całkiem ładna jest a medialnie ją zbudują, pytanie jak z tym angielskim.

  Veronica rozmawia bardzo płynnie po angielsku.

 13. Też jej kibicuje pozytywna dziewczyna, ale… powinna pokombinować ze zbijaniem wagi, ona jest za mała na tą kategorię, zawodniczki ocierające się o TOP15 ją zmiotą.

 14. Veronica rozmawia bardzo płynnie po angielsku.

  Pisze też także pod tym względniem nie powinna mieć problemów.

  Też jej kibicuje pozytywna dziewczyna, ale… powinna pokombinować ze zbijaniem wagi, ona jest za mała na tą kategorię, zawodniczki ocierające się o TOP15 ją zmiotą.

  Nooo coś w tym jest, ale nie wiem czy ona dała by rade tyle ściąć.

 15. Pisze też także pod tym względniem nie powinna mieć problemów.

  Nooo coś w tym jest, ale nie wiem czy ona dała by rade tyle ściąć.

  No generalnie miałem na myśli, że włada językiem angielskim prawie jak swoim ojczystym. Rozmawiałem z nią w Poznaniu kilkukrotnie i oglądałem też jakieś wywiady to tylko pozytywne odczucia.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.