Ekspresowo zakończyła się walka Adriana Dudka (MMA 4-1-0) na sobotniej gali MMASters League. Polak w zaledwie 7 sekund odprawił ciosami Daniela Brunclika (MMA 6-6-0) udanie powracając do klatki. W pozostałych walkach z udziałem zawodników z naszego kraju zwycięstwo odniósł Szymon Christ (MMA 1-0-0), natomiast przegraną poniósł Patryk Paduch (MMA 3-4-0).

Dla Dudka był to udany powrót do klatki po zeszłorocznej przegranej z Wawrzyńcem Bartnikiem. Wcześniej zawodnik DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała w pierwszych rundach odprawił Deividasa Kaklauskasa i Marka Zardzewiałego, w drugiej rundzie natomiast poddał Mikołaja Dziąbora.

Christ udanie zadebiutował w zawodowym MMA pokonując dominika Podzemsky’ego. W starciach amatorskich „Czacha” pokonywał między innymi Kamila Kraskę, Jakub Płuciennika, Arkadiusza Mruka czy Mateusz Chrabąszcza.

Nieudanie do klatki po ponad czterech latach powrócił natomiast Patryk Paduch, który przegrał z Maxem Handanagicem. W poprzednich starciach przegrywał on z Marcinem Mazurkiem, Łukaszem Koperą i Michałem Golasińskim, wcześniej natomiast pokonywał Mateusza Hyżego, Roberta Adamczyka i Antona Shimuka.

15 KOMENTARZE

  1. Niestety niewykorzystany potencjał na tytuł. Chwytliwe było by polski chuligan znokautował czeskiego policjanta 🙂

  2. A ten kibol z policjantem jak?

    To jest to. Nawet przed rozpoczęciem o tym mówią spikerzy. Nie znasz czeskiego? :bayan:

  3. To jest to. Nawet przed rozpoczęciem o tym mówią spikerzy. Nie znasz czeskiego? :bayan:

    Nie słuchałem co mówią. W pracy jestem :awesome:

  4. A ten kibol z policjantem jak?

    To jest taki nowoczesny milicjant cały w patolskich rysunach + na sterydkach  + głupia fryzura na łbie i pewnie też ma ksywkę "Majami" po pepicku "Mijaminek"

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.