24 lipca 2020 roku największa organizacja na gołe pięści — Bare Knuckle  Fighting  Championship powróci do organizacji gal. Podczas piątkowego wieczoru w akcji obejrzymy Isaaca Vallie-Flagga oraz Luisa Palomino o pas kategorii 155 funtów. Co-main eventem gali jest starcie Elvina Brito z Kalebem Harrisem. W dodatku organizacja poinformowała, że do akcji wkracza Chris Sarro, do którego należy najbrutalniejszy nokaut w BKFC.

View this post on Instagram

SOUND UP 🔊 SARRO IS BACK. #BKFC11

A post shared by Bare Knuckle FC (@bareknucklefc) on

Co więcej, 24 lipca możemy spodziewać się debiutu Shannona Briggsa, który podpisał umowę z firmą i zawalczy na gołe pięści. Amerykanin mimo 48 lat na karku wydaje się dysponować imponującą formą, zaledwie rok temu starał się on o brytyjską licencję bokserską, aby powrócić na ring. Teraz wróci do starć, jednak bez rękawic. Po raz ostatni walczył w 2016 roku, kiedy to znokautował Emilio Zaratę na gali bokserskiej w Londynie.

Nie jest wykluczone, że do akcji powróci także Hector Lombard. Kubańczyk udanie rozpoczął swoją przygodę w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship. Na gali w Fort Lauderdale pokonał on Davida Mundella jednogłośną decyzją.

 

9 KOMENTARZE

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.