Michał Soczyński dokłada kolejne zwycięstwo do zawodowego rekordu. Polak na gali w Londynie bardzo szybko i ciężko znokautował Matta Senna.

W Londynie pod przewodnictwem grupy Queensberry zorganizowano galę boksu, na której Joe Joyce rozprawił się z Carlosem Takamem. Podczas wydarzenia doszło także do starcia bardzo utalentowanego Michała Soczyńskiego z Mattem Senną. Polak w mgnieniu oka rozprawił się ze swoim rywalem i zafundował mu bolesną porażkę. Po pierwszym nokdaunie rywal naszego rodaka nie powinien być dopuszczony do dalszej walki, jednak sędzia postanowił inaczej. Finalnie zakończyło się ciężkim nokautem, a Senn trafił do szpitala.

Michał Soczyński na co dzień trenuje pod okiem Władysława Maciejewskiego i wiąże swoją przyszłość z boksem zawodowym. Po dobrej karierze amatorskiej młody pięściarz zdecydował się na kontrakt z grupą Queensberry Polska. Na polskim rynku pojawił się zawodnik, który w przyszłości może namieszać, warto śledzić dalszą karierę Soczyńskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Polish Experiment

Jungle Fight
Welterweight

338 komentarzy 174 polubień

Brawo sędzia k*rwa jego mać, wy*ebac go dyscyplinarnie z sędziowania jakichkolwiek gal bokserskich, zawodów bjj, karate, szachów i innych takich.

Odpowiedz 1 Like

JaPA

Maximum FC
Bantamweight

1,414 komentarzy 685 polubień

O co chodziło na końcu ? Gość był tak naruszony, że poszedł do narożnika?

Odpowiedz polub

jeffrey_

Maximum FC
Super Heavyweight

1,798 komentarzy 2,033 polubień

sedzia odjebal szalenstwo

Odpowiedz polub

Góra

Oplot Challenge
Featherweight

18 komentarzy 25 polubień

Tutaj lepiej widać

Odpowiedz 1 Like