Chan Sung Jung bliżej znany jako – ”Koreański Zombie” w wolnym czasie postanowił podzielić się z kibicami ciekawymi aspektami z życia zawodnika. Koreańczyk nagrał specjalne wideo, w którym pokazał, jak profesjonalni sportowcy oszukują na wadze. Film jest w języku koreańskim, jednak istnieje opcja włączenia angielskich napisów.

Tematy omawiane w nagraniu i minuty ich pojawienia się:

Opieranie się na ręczniku przez Daniela Cormiera oraz Hakeema Dwadou – 3:40

W tym wypadku nasze oszustwo polega na tym, aby położyć swoje dłonie na ręczniku, który zasłania twoje nagie ciało. Musisz także obserwować wagę i nie polecieć za bardzo z opieraniem się. Pamiętaj, że nie możesz kompletnie położyć swoich dłoni na ręczniku, ale nawet najmniejsze dotknięcie ma wpływ, szczególnie jeżeli masz kilkaset gramów do zbicia. Najważniejsze jednak jest skupienie się na ekranie wagi i obserwowanie cyfr, nie możesz ująć sobie przecież 10 kilogramów, bo od razu to wyłapią.

Położenie się na palcu trenera – 5:40

Jednym palcem możesz zmniejszyć swoją wagę. Wystarczy, że osoba za tobą podłoży palec pod twój pośladek, a ty się oprzesz, albo ona lekko podniesie twój tyłek. To jedna z najbardziej interesujących metod. Tylko lekko dotykam swojego przyjaciela, a gramy uciekają.

Napinanie bicepsów z wykorzystaniem oparcia się – 10:45

Wystarczy, że przyjmiesz odpowiednią pozę na wadze, napniesz bicepsy, ja podejdę i dotknę twojego łokcia. To naprawdę bardzo łatwe, można bez problemu oszukiwać.

Co ciekawe Chan oraz jego pomocnik próbowali także przemieszczać stopy po wadze na lewo i prawo, jednak nie przyniosło to pożądanego efektu.

 

 

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.