Logan Paul, jeden z największych YouTuberów na świecie, od jakiegoś czasu nawołuje w mediach społecznościowych, że chciałby zawalczyć w formule MMA. Paul występował w ringu bokserskim mierząc się z innym YouTuberem. Teraz chciałby spróbować swoich sił w klatce MMA – rozmawiał nawet na ten temat z prezydentem organizacji Bellator MMA, Scottem Cokerem. 

Amerykanin postanowił skorzystać z pomocy jednego z najlepszych zawodników kategorii średniej w UFC. Paulo Costa, znany jako „Borrachinha”, postanowił pomóc Loganowi w treningach. Materiał wideo ze spotkania obu panów możecie zobaczyć poniżej.

W następnej walce w oktagonie UFC Costa ma zmierzyć się z mistrzem kategorii średniej, Israelem Adesanyą. Na swoim koncie „Borrachinha” ma wygrane z takimi zawodnikami jak Yoel Romero, Uriah Hall czy Johny Hendricks. 11 z 13 zwycięstw w karierze zdobywał nokautując przeciwników. Costa był obecny na UFC 248, gdzie Adesanya mierzył się z Romero. Chciał wejść nawet do klatki po walce obu panów, lecz UFC zatrzymało Brazylijczyka i musiał opuścić arenę. Na konferencji prasowej nazwał Adesanyę „najbardzej żenującym mistrzem UFC” jakiego widział.

Pojedynek Costy z Adesanyą miałby odbyć się w lipcu tego roku podczas „International Fight Week”.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.