Już niedługo YouTuberzy mogą walczyć nie tylko w organizacjach walk celebrytów. Logan Paul, czyli jeden z największych twórców na platformie YouTube, wyraził zainteresowanie angażem w czołowej organizacji, Bellator MMA. 24-latek podczas jednego z wywiadów nawoływał do prezydenta BMMA, Scotta Cokera, o spotkanie.

Kochamy Cię Scott! Spotkajmy się.

Mówi się, że Paul miałby zawalczyć z innym YouTuberem, byłym rywalem Wojtka Goli, JMX’em.

Jeśli pieniądze się będą zgadzać, mogę zawalczyć z JMX’em. DAZN, postawię sprawę jasno. Potrzebuję gruby czek, naprawdę gruby – kilka milionów dolarów. Jeśli chodzi o rywala – może to być JMX, może to być ktoś lepszy od niego… Byle przyniósł ze sobą tyle fanów i widzów co ja. Taką walką byłbym podekscytowany.

Prezydent organizacji Bellator MMA wyraził zainteresowanie spotkaniem z Loganem Paulem, o czym dał znać na swoim profilu na Twitterze.

Jeśli jesteś w Miami na weekend z Super Bowl, daj mi znać.

Paul ma na swoim koncie walkę w boksie. Przegrał przez niejednogłośną decyzję z innym YouTuberem, KSI. Amerykanin w przeszłości wielokrotnie wspominał, że ma doświadczenie w zapasach i byłby zainteresowany potencjalną walką w klatce MMA. W Bellator MMA zatrudniono m.in. Jake’a Hagera, czyli byłego zapaśnika WWE czy gwiazdę rugby, Jamesa Haskella.

W organizacji występuje także od jakiegoś czasu gwiazda reality show, Aaron Chalmers. Ten od razu zapytał o pojedynek z Loganem Paulem.

Jeśli chcecie zobaczyć mnie i Logana Paula w klatce Bellator MMA, dajcie znać o tym szefowi organizacji.

Paul na swoim Instagramie ma ponad 17 milionów fanów oraz ponad 20 milionów subskrypcji na YouTube. Z pewnością mógłby on zapewnić organizacji Bellator MMA sporą oglądalność oraz przyciągnięcie przed telewizory innych fanów niż klasyczni kibice MMA.

15 KOMENTARZE

 1. Cała walka:

  klasyka panie :antonio:

  okurwa, ale rękę złamało :wtf2:

  walki atencjuszy instajutubowych to właśnie we większości sportowo taki menelski poziom spod monopola, tyle że opakowany! a nakońcu ałaaaa bo ręka złamana

 2. okurwa, ale rękę złamało :wtf2:

  To przecież klasyk, jak może – stara wyga tego forum zapomnieć? Andrzeju trzeba Ci łychy chować!

  Cała walka:

  no właśnie już miałem wrzucać, bo tak stara, doświadczona wyga jak andrzej_t zapomniał o klasyku! Trza mu łychy chować, już dzwonię do jego żony

 3. To przecież klasyk, jak może – stara wyga tego forum zapomnieć? Andrzeju trzeba Ci łychy chować!

  no właśnie już miałem wrzucać, bo tak stara, doświadczona wyga jak andrzej_t zapomniał o klasyku! Trza mu łychy chować, już dzwonię do jego żony

  :korwinlaugh:

 4. za kilka(naście) lat w sportach walki już nikogo nie będzie interesował poziom sportowy, będzie się liczył tylko fejm „zawodników”. szkoda.

 5. za kilka(naście) lat w sportach walki już nikogo nie będzie interesował poziom sportowy, będzie się liczył tylko fejm „zawodników”. szkoda.

  Ciekawy temat pod grubsze rozkmine! Kebab kozojebca wciaż pokazuje, że można pęknąć napompowany balon, kejs Roundy też ilustruje, że taki teatr ma krótkie nogi:razz: dobry sabdżekt do otwartej dyskusji! Nie podzielam Twojego zdania @billmurray , ale moge nie mieć racji

 6. Ciekawy temat pod grubsze rozkmine! Kebab kozojebca wciaż pokazuje, że można pęknąć napompowany balon, kejs Roundy też ilustruje, że taki teatr ma krótkie nogi:razz: dobry sabdżekt do otwartej dyskusji! Nie podzielam Twojego zdania @billmurray , ale moge nie mieć racji

  chodzi o to, że koleś który nie ma z mma nic wspólnego chce się napierdalać w drugiej (po ksw) największej organizacji mma na świecie a prezes tejże zamiast go zlać, umawia się z nim na spotkanie. tylko kasa się liczy, kogo interesuje zajebiste dżudo khabiba skoro można oglądać jak biją się jutuberzy?

 7. chodzi o to, że koleś który nie ma z mma nic wspólnego chce się napierdalać w drugiej (po ksw) największej organizacji mma na świecie a prezes tejże zamiast go zlać, umawia się z nim na spotkanie. tylko kasa się liczy, kogo interesuje zajebiste dżudo khabiba skoro można oglądać jak biją się jutuberzy?

  Którego właściciela interesuje gość który nie umie sprzedać biletu rodzinnie?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.